Годували цукерками окупантів замість того, щоб показувати їм "квартал": "Слуги" Зеленського закликають вождя запровадити санкції проти "Рошену"

Павло Павлиш. Фото: Херсон онлайн.

Херсонські нардепи Павло Павлиш і Вікторія Вагнер підтримали запит народного депутата Владлена Неклюдова до Президента України про введення санкцій проти підприємств кондитерської корпорації "Рошен" за фінансування бюджету держави-агресора - Російської Федерації. Голосування проходило вчора, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Херсон онлайн".

Пропозиція не була прийнята, тому що її підтримали тільки 153 нардепа, при необхідних для ухвалення рішення 226-ти. «Розумію, що звернення можуть називати політичним, але крім кримінальної відповідальності існує ще й політична відповідальність. І Петру Порошенку потрібно про це постійно пам'ятати. Як і всім політикам в Україні не слід забувати, що політичну відповідальність за свою діяльність доведеться нести всім», - прокоментував голосування нардеп Павло Павлиш.
Користувачі соцмереж зазначили, що своєму пасажі щодо "не слід забувати" Павлиш очевидно мав на увазі і нинішнього президента, а також уряд і нардепів з числа "монобільшості".

Проти "гнилого компромісу": Президент Чехії сподівається, що війна завершиться перемогою України

п’ятниця, 27 травень 2022, 0:34

Президент Швейцарії Ігнаціо Кассіс та лідер Чехії Мілош Земан зустрілися 26 травня. Згодом на спільному брифінгу політики розповіли, що обговорювали, зокрема, й тему війни в Україні, передають Патріоти України. Земан високо оцінив той факт, що Швейцарі...

"Ворогів від вибуху накрило сміттям, що відповідає сенсу їхнього життя і смерті": Українські бійці знищили окупантів під Сєвєродонецьком (відео)

п’ятниця, 27 травень 2022, 0:24

Українські захисники знищили ворожу позицію на Луганщині. Окупанти розташувалися на подвір'ї приватного будинку, але бійці Сил спеціальних операцій знайшли їх та ліквідували. Про це повідомили на сторінці ССО, передають Патріоти України. Зазначається, ...