Годували цукерками окупантів замість того, щоб показувати їм "квартал": "Слуги" Зеленського закликають вождя запровадити санкції проти "Рошену"

Павло Павлиш. Фото: Херсон онлайн.

Херсонські нардепи Павло Павлиш і Вікторія Вагнер підтримали запит народного депутата Владлена Неклюдова до Президента України про введення санкцій проти підприємств кондитерської корпорації "Рошен" за фінансування бюджету держави-агресора - Російської Федерації. Голосування проходило вчора, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Херсон онлайн".

Пропозиція не була прийнята, тому що її підтримали тільки 153 нардепа, при необхідних для ухвалення рішення 226-ти. «Розумію, що звернення можуть називати політичним, але крім кримінальної відповідальності існує ще й політична відповідальність. І Петру Порошенку потрібно про це постійно пам'ятати. Як і всім політикам в Україні не слід забувати, що політичну відповідальність за свою діяльність доведеться нести всім», - прокоментував голосування нардеп Павло Павлиш.
Користувачі соцмереж зазначили, що своєму пасажі щодо "не слід забувати" Павлиш очевидно мав на увазі і нинішнього президента, а також уряд і нардепів з числа "монобільшості".

Хіти тижня. То хто чий вирок? Порошенко проаналізував, яких "убивчих" для себе тем уникав його балакучий наступник впродовж багатогодинного пресмарофону

понеділок, 6 грудень 2021, 0:10

На пресконференції президент Володимир Зеленський не відповів на найголовніші запитання, які турбують і українців, і міжнародних партнерів нашої держави. Натомість він звинувачував журналістів та демонстрував свої численні фобії. Про це в ексклюзивному...

"Рожа "царя" должна была символизировать благополучие и сытость": Для ялинки підібрали якогось рожевого і набряклого Путіна (фото)

понеділок, 6 грудень 2021, 0:00

"Сальный взгляд Путина на пухленького мальчика под ёлкой: мальчик зачитывает пожелания Путину. Это 5 декабря, в воскресенье президент РФ участвовал во вручении премий "Мы вместе" в честь Международного дня добровольцев. Для ёлки подобрали какого-то роз...