Голодні, поранені, знесилені: У патронатній службі повідомили, скільки азовців ще перебуває в катівнях окупантів

Російські окупанти тримають у полоні ще майже 800 азовців. Серед них понад 40 жінок, у тому числі вагітні. Про це розповіла керівник відділу роботи з полоненими і їхніми сім'ями патронатної служби Азова Ольга Кравченко, повідомляє Telegram-канал Ангели Азова.

Загарбники також утримують чимало людей похилого віку: крім бойових травм, деякі полонені мають хронічні захворювання.

Місія ООН та Червоний Хрест мали б мати доступ до українських бранців, але цього не відбувається – їх не допускає Росія.
"У полонених, що вийшли, ми побачили майже у 90% крайню стадію анорексії, моральне і психологічне виснаження, у такій стадії, що ми просто були шоковані... Поранення – незаліковані осколкові і вогнепальні у важкій, задавненій формі, адже лікування належного ні на Азовсталі, ні в полоні не було. Усі уламки залишилися у хлопців усередині тіла, їх потрібно оперувати. Є травми – як перебиті сухожилля та втрата органів зору", – наголосила Кравченко.
Патронатна служба розподілила звільнених бійців по медичних закладах, нікого з них не відправили додому, бо всі потребують лікування.
"Зараз така стадія, що ми можемо слухати тільки те, що вони говорять. Коли ми ставимо питання, то бійці стишують і кажуть, що не пам'ятають. Тобто вони ще не готові до такого діалогу. Тому майте всі терпіння, коли буде можливість, ми їх опитаємо", – наголосили у патронатній службі.

Біля Вугледара бійці ЗСУ взяли в полон окупантів-мародерів, які побували в Бучі та Ірпені

четвер, 2 лютий 2023, 16:43

В районі Вугледара помічена горезвісна 155-та бригада морської піхоти РФ, яка займалася мародерством та іншими безчинствами в Бучі та Ірпені під час окупації міст минулої весни. Десятеро окупантів з цього підрозділу потрапили в полон ЗСУ. Такою інформа...

Майже мільйон доларів ховав у дивані: З'явилося відео обшуків у чиновника-фігуранта справи про шахрайство на закупівлях Міноборони

четвер, 2 лютий 2023, 16:30

Під час обшуку у фігуранта розслідування про шахрайство на закупівлях у Міноборони ексзаступника міністра оборони Олександра Миронюка було знайдено майже мільйон доларів. Таку суму чиновник ховав у дивані, передають Патріоти України. Відповідне відео п...