Голосування відбудеться вже наступного тижня: У Британії заявили про можливість відставки Бориса Джонсона

Консерватори хочуть відправити британського прем'єра і за сумісництвом великого друга України Бориса Джонсона у відставку. Голосування щодо вотуму довіри має відбутися у середу, 8 червня. Про це повідомляє Sunday Times, передають Патріоти України.

Джерела газети вважають, що необхідні 54 листи членів парламенту з вимогою провести голосування або вже зібрані, або будуть зібрані найближчим часом.

У разі винесення вотуму недовіри Джонсон залишиться на посаді прем'єра до моменту обрання нового лідера партії. Водночас опитані BBC експерти висловлюють сумніви, що ініціаторам вдасться набрати необхідну кількість голосів для позитивного підсумку голосування.

"Маємо такі реалії": Ворог вночі поцілив в оперативний аеродром поблизу Кропивницького, - Повітряні сили ЗСУ

неділя, 4 червень 2023, 21:22

Російські окупаційні війська вночі 4 червня атакували з повітря оперативний аеродром біля Кропивницького. Туди влучили дві ворожі ракети. Приліт трапився під час повітряної атаки на Україну, яка тривала з 01:00 по 04:00 неділі. Про це розповів речник П...

Однак вибачатися не стали: Угорський уряд "повернув" Україні Крим

неділя, 4 червень 2023, 20:41

У неділю, 4 червня, уряд Угорщини видалив скандальний ролик про війну в Україні, на якому окупований Крим не є частиною української території. Натомість на Youtube-каналі угорського уряду з’явилося нове відео із правильною картою, передають Патріоти Ук...