Голосування відбудеться вже наступного тижня: У Британії заявили про можливість відставки Бориса Джонсона

Консерватори хочуть відправити британського прем'єра і за сумісництвом великого друга України Бориса Джонсона у відставку. Голосування щодо вотуму довіри має відбутися у середу, 8 червня. Про це повідомляє Sunday Times, передають Патріоти України.

Джерела газети вважають, що необхідні 54 листи членів парламенту з вимогою провести голосування або вже зібрані, або будуть зібрані найближчим часом.

У разі винесення вотуму недовіри Джонсон залишиться на посаді прем'єра до моменту обрання нового лідера партії. Водночас опитані BBC експерти висловлюють сумніви, що ініціаторам вдасться набрати необхідну кількість голосів для позитивного підсумку голосування.

Буданов розповів, скільки, за даними розвідки, російських загарбників наразі воює проти України

вівторок, 31 січень 2023, 13:16

Як зазначає видання, під час інтерв'ю Буданов зауважив, що Путін смертельно хворий на рак і має кілька двійників. "Питання, чи справжній це зараз Путін, залишається відкритим", - сказав Буданов. "Він настільки впевнений у своїй розвідці, що час від час...

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...