Голоси, які втрачає Зеленський, переходять до Шарія і Медведчука, - соціолог КМІС

Президентом не задоволені ні патріоти, ні проєвропейські, ні проросійські сили.

Голоси виборців, які розчарувалися в президенті Володимирі Зеленському, в результаті переходять до проросійських сил. Про це сказав гендиректор Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Володимир Паніотто в інтерв’ю, передають Патріоти України.

За словами соціолога, Зеленський – компромісна фігура, він намагається догодити і тим, і тим, щоб не падав його рейтинг. В результаті ним не задоволені ні патріоти, ні проєвропейські, ні проросійські сили.

“Зменшення рейтингу Зеленського приводить до того, що його голоси йдуть не до «Голосу» чи до Порошенка. Все, що він втрачає, отримує от, наприклад, партія Шарія, яка зараз підвищила суттєво свій рейтинг, і вона, за нашими даними, на грані проходження у Верховну Раду”, – сказав соціолог.

Також, за словами соціолога, свій рейтинг за рахунок “слуг народу” збільшила партія Медведчука.

Джерело: Укрінформ

Сі Цзиньпін відмовив: Путін знову повернувся з Китаю до РФ із "розбитим серцем", – Bloomberg

вівторок, 21 травень 2024, 18:50

Глава Кремля Володимир Путін повернувся з поїздки до Китаю в Москву ні з чим. Голова КНР Сі Цзіньпін дав зрозуміти, що не так уже й зацікавлений у "Силі Сибіру 2". Про це колумніст і оглядач Девід Фіклінг написав для Bloomberg. Повідомляється, що Путін...

"Їм вигідно розпочати бойові дії": Експерт оцінив загрозу наступу РФ на Сумщині

вівторок, 21 травень 2024, 18:44

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан розповів OBOZ.UA, що відповідно до логіки ведення бойових дій, кордони Сумської, Чернігівської та Харківської областей давно мали стати лінією бойового зіткнення. Чому досі там немає лінії фронт...