Голова ГУР Міноборони не вірить, що Росія найближчим часом нанесе ядерний удар по Україні

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що наразі немає підстав вважати, що Росія завдасть ядерного удару по Україні. Про це Буданов сказав в інтерв'ю в ефірі національного марафону новин 30 вересня, передають Патріоти України.

"Станом на зараз нема жодних підстав вважати, що ядерний удар в найближчій якійсь перспективі може бути нанесений по території України", - сказав очільник ГУР.

Він також додав, що не варто також боятися мобілізації в Росії, бо насправді "це подарунок" для України, бо "це тільки пришвидшить процес, який вже неможливо спинити, це його (президента Росії Володимира Путіна – ред.) агонія".

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...

РНБО ухвалила жорстке рішення щодо російських церков в Україні, - Зеленський

четвер, 1 грудень 2022, 23:28

Рада національної безпеки та оборони України на засіданні 1 грудня доручила Кабінету міністрів запропонувати Верховній Раді заборонити в Україні діяльність релігійних організацій, афілійованих із центрами впливу в Росії, – насамперед, ідеться про Украї...