
Українські військові звільнили від окупантів уже 11 населених пунктів Луганської області. Про це повідомив очільник ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
Він також описав ситуацію в області. "Просування ЗСУ є, але не таке стрімке, як десь в інших областях. Російські окупаційні війська, на жаль, встигли потужно підготуватися, вони постійно стягують резерви, техніку, будують і надалі оборонні споруди. І все мінують навкруги", – розповів Гайдай.
"Тож поки що деокуповано 11 населених пунктів на сьогодні. Це невеличкі села. Але для на все одно це величезне досягнення, тому що деокупація вже почалася", – наголосив очільник області.
Він також повідомив, що в окупованих населених пунктах, розташованих по лінії фронту, окупанти виганяють місцевих жителів з будинків і заселяють бойовиків.
"Це, скоріш за все, робиться для того, щоб ніхто з місцевих не міг десь надати координати казарм чи розташування складів, можливо, там, де техніка стоїть. Тому іноді з маленьких сіл повністю всіх людей виганяють. Бойовиків особливо не цікавить, куди саме люди підуть", – розповів голова ОВА.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...