Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-каналів, передають Патріоти України.

Так, Лунін на пресконференції відповів на запитання про приналежність його дружини Олександри до каналу полтавської Трухи, повідомляє місцеве видання Полтавщина. «Дійсно, частина власників Трухи — партнери моєї дружини, яка займається жіночим одягом. Один із них є партнером за проєктом Трухи. Він і її партнер, і партнер по проєкту. Я не знаю, як це пов’язано чи не пов’язано», — відповів Дмитро Лунін.

5 вересня українські журналісти з NGL.media з’ясували, що у засновників найпопулярнішого українського Telegram-каналу Труха Україна є зв’язок із приятелем сина екс-міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...

Олена Зеленська розповіла, як ставиться до висунення її чоловіка на другий президентський термін

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:15

Володимир Зеленський обирався на наступний термін. В інтерв'ю Economist Зеленська повідомила, що переконана в перемозі України. Після цього вона хоче зі своєю сім'єю відпочити, передають Патріоти України. «Ми будемо жити разом із моїм чоловіком і дітьм...