Голова Сенату Бельгії розповіла про непорозуміння з країнами-противниками України в ЄС

У Сенаті Бельгії визнали проблеми із деякими країнами-членами ЄС, які не підтримують плани на вступ туди України. Про це в ефірі телемарафону сказала голова Сенату Бельгії Стефані Д'Оз, передають Патріоти України.

"Є проблеми з низкою країн, які мають певні сумніви, і часто не зовсім ясно, а чого власне вони хочуть від України", - зазначила вона.

Д'Оз запевнила, в ЄС будуть робити все, щоб вирішити непорозуміння для ведення діалогу. "Ми хочемо, щоб ці країни, як, наприклад, Угорщина, пояснили, що їм треба від України, у чому їхня проблема. Щоб можна було вести діалог щодо питань, які в них можуть бути. Бо зараз ці питання для нас не зовсім зрозумілі і ми хочемо їх пояснити", - пояснила вона.

При цьому Стефані Д'Оз зазначила, що більшість з 27 країн-членів ЄС переконана, що Україна може приєднатися до спільноти. "Будемо сподіватися, що решта країн теж так вважатиме, адже необхідне одностайне голосування", - додала Стефані Д'Оз.

"На кону довіра до США": Глава МЗС Польщі закликав спікера Палати представників Джонсона почути "замучений народ України"

понеділок, 26 лютий 2024, 10:00

Втрата довіри союзників боляче вдарить по інтересам США у світі, підірве лідерство Вашингтона у демократичному співтовариствв. Сполучені Штати мають підтримати Україну, на кону стоїть довіра до США. Про це у неділю, 25 лютого, заявив Міністр закордонни...

Колишні вагнерівці знову воюють проти України, зокрема в районі Авдіївки, - українська розвідка

понеділок, 26 лютий 2024, 9:59

Країна-агресор Росія знову використовує у війні проти України найманців колишньої приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер", яку визнано міжнародною злочинною організацією. Про це заявив в опублікованому інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" заступ...