Голова суду на Харківщині агітувала колег переходити на бік окупантів (фото)

Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування щодо очільниці Вовчанського районного суду, обвинувальний акт направлено до суду. Слідчі встановили, що Ірина Уханьова активно допомагала росіянам створювати місцеву окупаційну судову установу, передають Патріоти України.

"Вона почала агітувати колег теж переходити на бік ворога, склала штатний розпис та визначила оклад для тих, хто погодився б працювати на ворога. Також зрадниця проводила збори працівників, на яких розповідала, що охочі працювати на окупантів мають отримати російські паспорти, пройти курси зі знання російського законодавства та скласти відповідні іспити", - повідомили в ДБР.

Суддя говорила, що для роботи у суді під її головуванням необхідний паспорт громадянина РФ та закликала підлеглих якнайшвидше його отримати. У приміщенні суду зрадниця навіть організувала пункт приймання документів для отримання російських паспортів.

Після деокупації Вовчанська зрадниця разом з російськими військовими втекла на територію держави-агресора. Уханьову судитимуть заочно у Чутівському районному суді Полтавської області за ч. 2 ст. 111 КК України.

Нагадаємо, у 2018 році Ірину Уханьову тимчасово усунули від здійснення правосуддя, але за півроку поновили на посаді. У травні 2020 року призначили головою Вовчанського райсуду. Навесні 2022 року стало відомо, що Уханьова співправцює з окупантами.

Після 30-річної перерви у РФ якимсь дивом відновили виробництво танкових двигунів для Т-80 - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 1:45

На Калузькому турбінному заводі планують виготовляти 1500-сильні двигуни для танків. Раніше були озвучені наміри відродити виробництво Т-80. . Російські пропагандисти показали, як на Калузькому турбінному заводі заливають у форму метал для виготовленн...

"Жили в наметах посеред поля в бруді і холоді": Полонений окупант розповів про умови в армії РФ (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 0:22

Полонений окупант Синицький Олексій розповів про умови в російській армії. За його словами, мобілізовані росіяни живуть у наметах, у бруді та холоді, передають Патріоти України. Про це він розповів на допиті. Відповідне відео опинилося в розпорядженні...