"Головна передумова є": Експерт передрік революцію в Росії

"Головна передумова є": експерт передрік революцію в Росії

У Росії назріває революція, невдоволення населення активно зростає і незабаром може вилитися у масові протести, прогнозує політтехнолог Аббас Галлямов, передають Патріоти України.

"Всі історії мають накопичувальний ефект ... невдоволення спочатку довго-довго накопичується, а потім вибухає... Будь-якій вдалій революції передує якась кількість невдалих. У Росії було багато невдалих спроб... Поки це не призвело до падіння режиму, але це всього лише означає, що весь той негатив, який призвів до тих спалахів протесту, не будучи реалізованим, продовжує накопичуватися. І зараз приводів для невдоволення все більше, - зазначив він. - 250 тисяч людей (убитих в Україні - ред.) не призвели до вибуху невдоволення, а ось 300-350, умовно кажучи, приведуть".

За його словами, ніколи революції не робляться відразу: "Для цього потрібно, щоб збіглося безліч факторів. Зараз ці фактори накопичуються, їх все більше. Є головне - невдоволення більш ніж половини суспільства, яке не хоче, щоб Путін продовжував правити. Існує фундаментальне протиріччя між владою та суспільством у цьому сенсі. Відповідно, головна передумова до революції є. Потрібна просто якась кількість тригерів, щоб це все вибухнуло. Цілком можливо, що це станеться саме під час виборчої кампанії. Особливо, якщо, наприклад, виборча кампанія накладеться на вдалий наступ ЗСУ".

Постачання іранських ракет до РФ: У ГУР Міноборони пообіцяли "вжити заходів"

субота, 30 вересень 2023, 15:40

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов повідомив, що існує загроза придбання Росією іранських балістичних ракет, однак українське розвідувальне відомство “вживає заходів”, щоб цього не сталося. Про це він сказав у коме...

Медведєв заявив про війну з Україною "до повного знищення" та захоплення нових "споконвічних" територій

субота, 30 вересень 2023, 14:54

Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв заявив, що окупанти будуть вести війну з Україною "до повного знищення", передають Патріоти України. Відповідною обіцянкою чиновник відзначився на честь штучного свята, яке 28 вересня узаконив указом Путін - ...