Головна сутичка між ними попереду? Зеленський дуже багато винен Коломойському. - Співзасновник "1+1"

Дніпровський олігарх звик "прощати" свої борги - "Долги возвращают только трусы". Однак ніяк не до того, коли "прощають" йому його ж інвестиції. Однак і Зеленський не може віддати колишньому патрону Україну на відкуп

Співзасновник "1+1" Олександр Роднянський вважає, що у Зеленського серйозна проблема з Коломойським. За словами співзасновника і колишнього власника телеканала "1+1" , теперішній президент України винен бізнесмену Ігореві Коломойському за канал, гроші, охорону. І олігарх хоче отримати своє сторицею, зазначають Патріоти України.

Президенту України Володимирові Зеленському складно буде домовлятися з бізнесменом Ігорем Коломойським, на чиєму каналі "1+1" виходять програми студії "Квартал 95", де працював нинішній глава держави.

Таку думку співзасновник і колишній власник "1+1" Олександр Роднянський висловив в інтерв'ю "Медузі", опублікованому 17 червня. Його запитали, чи стане Зеленський наразі головним.

"Думаю, в известном смысле, конечно. Но с Коломойским договориться, поверьте, – серьезная проблема. Он Коломойскому должен. Ну как? Слушайте, канал, деньги, охрана", – сказав Роднянський.

Водночас, за його словами, "Зеленський виявився раптом сам по собі, окремою людиною".

"Он отклеился от Коломойского, с которым был вначале и с которым, конечно, связан, склеен жестко. Как ни удивительно для оппонентов Зеленского, но расхождение явно наметилось. В общественном восприятии он, на мой взгляд, никак не марионетка", – вважає Роднянський.

Кінопродюсер уточнив, що "Коломойский — сложный, многого желающий добиться партнер".
"В этих обстоятельствах, я думаю, Зеленский и вся его команда понимают и опасность, и сложность абсолютной зависимости от Коломойского. Это понимает любой человек в Украине, включая партнеров Коломойского. Поэтому я убежден, что они, конечно, будут играть в классическую украинскую политическую игру поддавки, в джиу-джитсу — поддавшись, оказаться наверху", - зазначив Роднянський.


Хіти тижня. Відома піарниця стала спікером нового глави ОПУ (фото)

четвер, 20 лютий 2020, 1:00

Про неї відомо, що її комунікаційне агентство Vector PR займається піар і контент-маркетингом для середнього та великого бізнесу. Пізніше Зарівна пообіцяла дати офіційний коментар з приводу свого призначення.

Ахметов витісняє Коломойського в боротьбі за вплив на Зеленського – західні ЗМІ

четвер, 20 лютий 2020, 0:31

Створення лояльного до президента України Володимира Зеленського телеканала "Україна 24" – крок бізнесмена Ріната Ахметова для посилення впливу на Банкову. Одним із кроків із нейтралізації Коломойського став запуск нового телеканала медіагрупи Ахметова...