"Головна вимога - відставка Зеленського": Учасники акції протесту “ЗахисТИ Україну в центрі Києві оголосили меморандум

Учасники мирної акції протесту “ЗахисТИ Україну – зупини переворот”, яка відбувається на Майдані Незалежності, висунули свої вимоги. Зокрема, вони стоять за повне перезавантаження чинної влади, бездіяльність і брехня якої загрожують безпеці й добробуту України. Вимоги озвучив один з засновників партії “Демократична Сокира” Юрій Гудименко, зазначають Патріоти України.

“Усвідомлюючи небезпеку, яка нависла над Україною внаслідок російської агресії та проникнення російської агентури у вищі органи влади, усвідомлюючи загрозу поновлення курсу на капітуляцію у зв’язку з заявою Зеленського про прямі перемовини з Володимиром Путіним, розуміючи, що президент здійснює державний переворот, передавши владу в країні ніким не обраному фавориту, Андрію Єрмаку, та знищивши практично всі державні інституції, ми, громадяни України, беремо на себе відповідальність захищати Конституцію України та суверенну волю українського народу”, — зазначив Гудименко.

Він переконаний, що Україна потребує влади, що боротиметься з Росією, а не з опозицією, пресою, армією й народом. Влади, що виступає проти олігархів, а не за них. Щоб гарантувати мир і стабільність у країні, потрібно повністю перезавантажити її керівництво й всебічно розслідувати його злочини.

“Ми вимагаємо негайного звільнення із займаних посад Єрмака, Демченка й інших агентів впливу Російської Федерації”, — заявив представник “Демократичної сокири”.

Ми вимагаємо перевиборів до Верховної Ради для формування державницької коаліції. Ми вимагаємо відставки президента Зеленського.
Юрій Гудименко

Гудименко додав, що активісти не допустять подальшого зростання в країні хаосу, безладдя, корупції й репресій.

“Ми наголошуємо, що опозиційні сили готові в разі потреби брати на себе відповідальність за країну і виправляти помилки нинішньої влади. Ми ініціюємо створення координаційної ради української опозиції, яка буде спрямовувати зусилля парламентських і позапарламентських сил у дусі єдності та взаєморозуміння. Ми закликаємо всі державницькі сили до спільного формування такої платформи. Ми починаємо безстрокову кампанію за повне перезавантаження влади і повернення України на шлях реформ, звільнення окупованих територій і євроатлантичної інтеграції”, — сказав він.

Ми доводили і готові довести ще раз, що українська нація готова захистити демократію і державну незалежність. Слава Україні!
Юрій Гудименко

Нагадаємо, натепер на Майдані Незалежності перебуває близько п’яти тисяч людей, які зібралися на мирну акцію “ЗахисТИ Україну – зупини переворот” проти бездіяльності чинної влади й за відставку голови Офісу президента Андрія Єрмака. Попри підступи влади з перекриттям центральних вулиць, протестувальники продовжують збиратися.

Раніше акцію планували провести біля Офісу президента, на Банковій. Проте напередодні, 30 листопада, там встановили льодовий каток, тому акція почнеться з Майдану Незалежності. Хоча, можливо, згодом учасники акції прийдуть і до Офісу президента.

Крім того, до центру Києва прибули понад 4,5 тисячі правоохоронців, зокрема 1500 військовослужбовців Нацгвардії, які повинні забезпечувати порядок під час проведення масових заходів.


Хіти тижня. Путін отримає по зубах: США дозволили країнам Балтії передати Україні зброю американського виробництва

вівторок, 25 січень 2022, 4:00

Державний департамент США дозволив Литві, Латвії та Естонії відправити в Україну ракети та іншу зброю американського виробництва. Про це пише Reuters із посиланням на власні джерела, зазначають Патріоти України. Відповідно до правил експортного контро...

Україна може зачекати: Юлія Тимошенко майже місяць відпочивала у Дубаї, куди перебралась її дочка з чоловіком і дітьми, - ЗМІ

вівторок, 25 січень 2022, 0:52

Голова фракції "Батьківщина" і народна депутатка Юлія Тимошенко провела майже місяць у Дубаї в Об’єднаних Арабських Еміратах. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на джерело в Державній прикордонній службі, зазначають Патріоти України. Як...