"Головне - добігти до певних позицій": Третя штурмова розкрила тактику ворога на Харківщині

Російська армія на Харківщині намагається прорвати оборонні рубежі українських захисників, застосовуючи стрілецькі батальйони, які постійно кидає на штурм. Про це розповів заступник командира Третьої окремої штурмової бригади, майор Максим Жорін, передають Патріоти України.

За словами військового, нині стрілецькі батальйони є основним поповненням у війську окупантів. Також Жорін описав тактику росіян на цьому напрямку.

«Наприклад, підрозділу передають батальйон піхотинців і по черзі хвилями відправляють на штурмові задачі. Головне – добігти до певних позицій хоч комусь і сидіти там, поки ще хтось не прибіжить», – розповів заступник командира Третьої штурмової.

Жорін зауважив, що на певних ділянках фронту завдяки таким діям росіяни досягли успіху через значну кількість людей та інтенсивність атак, однак більшість ворожої піхоти вдається знищувати. «Зокрема, великий відсоток втрат вони мають через заборону на надання медичної допомоги, аби не відволікались від основних задач», – пояснив майор ЗСУ.

Кривавого диктатора чекав сюрприз на Алясці: Меланія Трамп через свого чоловіка передала Путіну листа щодо викрадених українських дітей - ЗМІ

субота, 16 серпень 2025, 9:23

Дружина президента США Дональда Трампа Меланія Трамп в особистому листі російському правителю Володимиру Путіну підняла питання важкого становища дітей в Україні та Росії. Про це повідомляє Reuters з посиланням на двох чиновників Білого дому в суботу, ...

На концерті Кобзона знов аншлаг, також висока утилізація автотранспорту росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 16 серпня

субота, 16 серпень 2025, 7:58

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 16.08.25 орієнтовно склали: