"Головне - мінімізувати втрати!": Лавров знайшов дивне виправдання багатомісячним штурмам українських сіл

У лютому буде річниця російського вторгнення в Україну / фото REUTERSГлава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Москва прагне відсунути українські війська "на відстань, безпечну для території РФ", передають Патріоти України.

Як розповів він в інтерв'ю Кисельову, "чим далекобійніша зброя поставляється Україні Заходом, тим далі її потрібно відсувати від російських територій". "Якщо зараз ми прагнемо відсунути артилерію українських збройних сил на таку відстань, яка не буде створювати загрозу для наших територій, то чим далекобійніша зброя поставляється Києву, тим далі потрібно буде його відсувати від територій, які є нашою країною", - заявив Лавров.

При цьому Лавров не уточнив, що ж, на думку Кремля, "є російською територією". На тлі безглуздих багатомісячних штурмів сіл у Донецькій і Луганській областях Лавров заявив, що головна мета російських військ - "зробити свою роботу, мінімізувати втрати".

"...Завдання перш за все, звичайно ж, наших військових, тих хлопців, які там вирішують найважливіші завдання забезпечення нашої самостійності, забезпечення інтересів нашої культури, тих людей, які хочуть бути частиною російської культури, вони, напевно, не думають про те, коли це закінчиться... ними рухає бажання зробити свою роботу чітко, швидко і без втрат, вірніше, мінімізуючи втрати", - стверджує дипломат.

Також Лавров цинічно додав, що у війні проти України "важливий не часовий фактор, тут важливий фактор істотності, фактор якості тих підсумків, які ми забезпечуємо для народу".

Потрощені будинки і велетенська вирва: У Тульській області знову впав безпілотник (фото)

неділя, 26 березень 2023, 17:00

В Тульській області РФ прогримів сильний вибух. Місцеві жителі виклали відео з глибокою вирвою, інформують Патріоти України. Як повідомляють російські Телеграм-канали, вибух пролунав близько 15:15 у Кіріївську, що за 35 км від Тули. За словами місцевих...

"Щоб відповідали за свої слова": Мер Оренбурга скаржиться, що молодим росіянам мало "б'ють морду"

неділя, 26 березень 2023, 16:51

Мер Оренбурга Сергій Салмін незадоволений тим, що молоде покоління росіян не отримувало "в морду" за свої слова. Цією "бідою" градоначальник поділився в інтерв'ю місцевим журналістам, передають Патріоти України. "Завдяки соцмережам і гаджетам виросло ц...