Головне - припинити вогонь: У Зеленського зробили дивну заяву про "формулу Штайнмайєра" і громадську думку

"Формула Штайнмаєра" - це база, яка ляже в основу законопроекту. Його буде винесено на публічне обговорення. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив помічник президента України Андрій Єрмак, передають Патріоти України.

"Вчора зустрічався в Офісі президента з активістами, щоб обговорити "формулу Штайнмаєра" та її роль у врегулюванні ситуації на Донбасі. І хочу повторити те, що сказав на зустрічі:

1. Нічого не буде вирішуватися без відома суспільства.
2. Процес імплементації формули має кілька етапів, це не разове рішення.
3. Формула - це не закон. Це база, яка ляже в основу законопроекту, за який голосуватимуть і який буде винесено на публічне обговорення", - написав Єрмак. Помічник Зеленського підкреслив, що "все це буде пізніше, наразі необхідно припинити вогонь".

Хіти тижня. "США приготовили плохие новости для Путина. Это удар по статусу сверхдержавы", - журналіст

неділя, 31 травень 2020, 17:00

"Россия договор не соблюдает. До тех пор, пока она не будет соблюдать, мы из договора выйдем. Тогда они вернутся и захотят заключить новую сделку", - Дональд Трамп в своем фирменном стиле бизнесмена объяснил причины, по которым Соединенные Штаты через ...

Хіти тижня. Захисники України під Авдіївкою ювелірно накрили позиції окупантів (відео)

неділя, 31 травень 2020, 15:00

Зявилося відео від волонтера Романа Доніка, на якому показан обстріл траншей російських окупантів, які розмістили свої позиції серед напівзруйнованих будинків. «Наочний посібник з ефективності використання коптерів для коригування», — написав волонтер....