"Головне, щоб росіяни програли з військової точки зору та в інших сферах", - президент Польщі

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що РФ має програти у війні з Україною. Для цього Захід продовжуватиме надавати українцям різноманітну допомогу. Про це він сказав на другому саміті перших леді та джентльменів, передають Патріоти України.

«Куди б я не поїхав, я завжди підтримую Україну, підтримую кандидатство України в ЄС, ми також надаємо Україні підтримку по лінії НАТО», — заявив Дуда під час включення.

За його словами, він разом з багатьма іншими президентами і прем'єр-міністрами організовує військову допомогу Україні, зокрема, передачу сучасного озброєння, артилерійських снарядів, бронежилетів.

«Аби всі могли побачити, наскільки ми пишаємося мужністю українських солдатів, навіть якщо росіяни переважають їх числом, ми все одно продовжуватимемо надавати українцям допомогу. Це найголовніше наше завдання», — підкреслив президент Польщі.

Дуда також висловив сподівання, що Україна незабаром виграє війну та відновиться. «Я дуже сподіваюся, що Україна скоро звільниться, відновиться і перетвориться на найчарівнішу і сучасну країну. Головне, щоб росіяни програли з військової точки зору та інших сферах, а Україна стала частиною вільного світу», — зазначив він.

"Хотів віддячити Росії за допомогу Африці": Пригожин лицемірно прокоментував вбивство на війні в Україні громадянина Замбії

вівторок, 29 листопад 2022, 13:53

Приватна військова компанія (ПВК) "Вагнер" завербувала в російській колонії громадянина Замбії Лемехані Ньіренду, який пізніше загинув на війні в Україні. Про це повідомив власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, додавши, що пам'ятає, як запитав молодого ч...

"Може зашкодити": Посол США в НАТО розповіла, чому вважає зараз недоречним визнання Росії спонсором тероризму

вівторок, 29 листопад 2022, 13:29

США наразі не вважають корисним офіційне визначення Росії державою-спонсором тероризму. За словами пані посла США в НАТО Джуліанн Сміт, у Вашингтоні вважають таке визнання контрпродуктивним, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Голос Америки...