"Головне завдання нині - отримати "Нептуни" якомога скоріше й грамотно застосовувати": Командувач ВМСУ розповів, коли найпотужніші ракетні комплекси України надійдуть на озброєння

Ракетні комплекси «Нептун», які пройшли повний комплекс випробувань на полігонах Одещини, надійдуть на озброєння ЗСУ в 2021 році. Про це в інтерв'ю «Радіо Свобода» заявив командувач ВМС ЗСУ Олексій Неіжпапа, зазначають Патріоти України.

За його словами, зараз головне завдання - отримати «Нептун» якомога швидше і грамотно його застосовувати. На першому етапі заплановано три дивізіони берегових ракетних комплексів - два на Чорному морі, один на Азовському.
Нагадаємо, «Нептун» - це крилаті ракети української розробки. Ракетний комплекс здатний знищувати бойові кораблі класів крейсер, есмінець, фрегат і корвет, а також десантні, танкодесантні кораблі і транспорти, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп. Ракети можуть вражати ціль в складних метеорологічних умовах при активній вогневій і радіоелектронній протидії.
Випробування завершені цього літа. Генеральний директор КБ «Луч» Олега Коростельова вважає, що ВСУ можуть взяти на озброєння «Нептун» вже до вересня. Дивізіон ракетних комплексів може бути поставлений в українську армію до кінця 2021 року.
До складу дивізіону входять: 6 уніфікованих пускових установок УСПУ-360, 6 транспортно-заряджаючий машин ТЗМ-360, 6 транспортних машин ТМ-360, рухомий командний пункт дивізіону РКП-360. На озброєнні також знаходиться 72 ракети Р-360.

"Выигрывают в такой ситуации те, кто благим матом по делу и без дела орут "наших бьют". Именно они и провоцируют насилие", - Ейдман про конфлікт Ізраїлю і Палестини

субота, 15 травень 2021, 9:44

"Не только о трагедии в Израиле. В современном мире этнические конфликты не имеют в долгосрочной перспективе военного, насильственного решения. К счастью, ни одно государство уже не способно позволить себе устроить фатальную этническую чистку. Такие по...