Головною може залишитися Скабєєва: Наказ "прибрати" Соловйова віддав особисто Путін, - Роман Цимбалюк

Російські пропагандони верещать. Ще трохи і вони верещатимуть, що "на нас напало НАТО", зазначає журналіст Роман Цимбалюк у своєму блозі. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його міркуваннями.

Кремлівська балакуча голова потрапила в немилість

Виродки, пішли геть із України і живіть, як хочете. І тоді не буде ось цих сюжетів на тему "Боже мій! У Брянську щось вибухнуло! У Бєлгороді щось вибухнуло! У Калузі хтось не там палив!". Ви перейшли червону лінію. І ми за неї, за цю червону лінію, вас заженемо назад.

На російському терористичному каналі незабаром головною буде Ольга Скабеєва. Ну, так – Соловйова за наказом Путіна приберуть. Адже організувати "замах" на Володимира Рудольфовича Посліда (Володимира Соловйова) вказав особисто Путін. А знаєте, за що?

Тому що Володимир Послід (Соловйов) подумав, що він президент Росії. Він так багато натриндів з приводу крейсера "Москва", з приводу тих чи інших дій, що Путін дав команду пояснити цьому Геббельсу, який вважає себе Левітаном, що так поводитися не варто.

Пропаганда загнала росіян на край могили

І якщо так триватиме, то укокошать Рудольфовича, а його дві дачі на озері Комо дістануться Україні як компенсація за завдану війною шкоду і збитки. Звісно, дачами ніхто не обмежиться.

Ось ці сюжети на тему "ось, американці, англійці та усілякі народці щось задумали проти Росії" подаються в такому ключі, що ось, мовляв, усі мають згуртуватися довкола Путіна.

Росіяни, кидайте свого старого діда, доки він не потягнув вас усіх у могилу! Вже мінус 20 тисяч молодих чоловіків російського походження з російськими паспортами, які тут були знищені. Не вгамуєтесь – ця цифра буде помножена на 10.

У Росії п’яний прапорщик застрелив контрактника - пропагандисти заявили, що він "героїчно" загинув у бою

вівторок, 31 січень 2023, 11:22

У Росії пʼяний прапорщик застрелив 24-річного контрактника. Тим часом російська пропаганда зробила із загиблого "героя", заявивши, що він загинув у бою. Про це повідомляє "Телебачення Торонто". Про подію стало відомо зі зведення російської військової п...

"Противник тупцяє на місці": ЗСУ ламають плани окупантів, РФ може перенести наступ, - експерт

вівторок, 31 січень 2023, 10:55

Захисники України ламають плани російських окупантів. Вони зупинили наступ загарбників на кількох напрямках. Тому російський диктатор Володимир Путін може змінити терміни або напрямки запланованого наступу. Таку думку висловив військовий експерт Сергій...