Головнокомандувач ЗСУ Залужний зустрівся з 16-річним поетом, хворим на ДЦП

16-річний Богдан Голова з Коростишева на Житомирщині майже не говорить та не ходить, але пише вірші. Він довго мріяв зустрітися із головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним. Про це розповів у фейсбуці офіцер та блогер Анатолій Штефан, зазначають Патріоти України.

"У юного патріота була мрія зустрітися особисто з Валерієм Залужним. Мрії завжди збуваються! Головне щиро вірити в це!" - написав полковник.

Штефан зазначив, що Залужному подарували книгу юного поета.

Богдан почав писати вірші два роки тому, і відтоді має вже понад сотню творів. Поезію він набирає на телефоні мізинцем лівої руки - писати ручкою або користуватись мишкою комп’ютера хлопець не може.

Вірші Богдана Голови публікують на цій сторінці.

Ворог зазнає важких втрат, але намагається відновити наступ за трьома напрямками, - Генштаб

субота, 21 травень 2022, 7:22

На початок 87-ї доби героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню найактивніші бойові дії тривали на Донеччині - на Сєвєродонецькому, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському напрямках, передають Патріоти України. Зокр...

"Комплекс Наполеона": Жданов пояснив, чому для України добре, що Путін особисто керує воєнними діями

субота, 21 травень 2022, 7:20

Спроби російського диктатора Володимира Путіна керувати своїми військами в Україні призводять до безглуздих втрат бойової техніки та особового складу. Рішення глави Кремля особисто втрутитися у перебіг війни свідчать, що у нього є "комплекс Наполеона"....