Головну опонентку Лукашенка утримують у ЦВК Білорусі

Світлану Тихановську не бачили вже п'ять годин.

Опонентка Олександра Лукашенка на виборах президента Білорусі Світлану Тихановську утримують у Центральній виборчій комісії країни. Раніше вона подала скаргу про перегляд результатів виборів. Про це повідомляє «Белсат», передають Патріоти України.

Її не бачили вже 5 годин. Як повідомила її прес-секретар Ганна Красулина, Тихановська перебувала в ЦВК з адвокатом Максимом Знаком близько трьох годин. Вона була з ним в різних кімнатах, тому адвокат не знає, про що вони говорили з представниками влади.


Хіти тижня. Конструкторам українського "Корсара" є про що подумати: Польща провела успішні випробування нового ПТРК PIRAT (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:55

Новітня польська протитанкова програма Pirat, яку розробляють компанії MESKO S.A. та CRW Telesystem-Mesko пройшла важливі польові випробування, зазначають Патріоти України. Тут використовується сучасна система наведення, яка відповідає стандартам НАТО ...

Рідна г...вень: Рівень забруднення в найбільшій річці Криму перевищує норму в тисячу разів

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:32

В Салгир потрапляє 70 тисяч кубометрів каналізаційних стоків. Найдовша річка окупованого Криму, Салгир, забруднена каналізаційними стоками, рівень забруднення перевищує норму в тисячу разів. Про це повідомив окупаційний глава Криму Сергій Аксьонов, пер...