Кіберполіція України не розшукує осіб, причетних до створення телеграм-каналів, які публікують компромат на політиків. Про це розповів керівник відділу протидії злочинам у сфері обігу протиправного контенту та телекомунікацій, капітан поліції Андрій Мірошниченко, передають Патріоти України.
За словами поліцейського, його підлеглі моніторять та аналізують Мережу постійно, аби виявити ознаки злочину у розміщеній інформації, однак "зливи" на політиків до цієї категорії не відносяться.
"Саме про ці випадки – здійснюється моніторинг безпосередньо тоді, коли до департаменту надійшло звернення громадянина щодо того, що відносно нього вчиняються якісь неправомірні дії. Тоді вже відбувається моніторинг", - каже Мірошниченко.
Загалом правоохоронець радить депутатам та чиновникам бути пильними, коли переписуються у месенджерах. Підмічати манеру переписки своїх співбесідників – якою мовою пишуть, які символи і емоджі зазвичай використовують, і у разі сумнівів, перевіряти опонента.
"Якщо у людини є сумніви, що вона переписується безпосередньо з цим абонентом – вона може завжди йому зателефонувати та спитати чи це вона чи ні. Або зателефонувати спільним знайомим чи сім’ї. Крім того, якщо є такі випадки і особа не може встановити з ким вона переписувалася чи надала свої дані – завжди можна звернутися до департаменту кіберполіції чи зворотній зв’язок на сайті або за телефоном 102 до Нацполіції", - зазначив поліцейський.
Брюссель вирішив голосно заявити свою позицію, після того як лондонський самміт очільників зовнішніх відомств США, України, Великобританії, Франції та Німеччини був зірваний через незгоду більшості з позицією Трампа щодо територіальних поступок Москві
Держсекретар США Марко Рубіо висловив занепокоєння, що Україна може повернутися до жорстких позицій на переговорах з Росією. На його думку це ускладнить досягнення прогресу, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Переговори між представник...