​Головний матюкальник України стане лицарем Командорського хреста, заснованого союзником Гітлера​

Вища державна нагорода Угорщини. Засновано 1922 року адміралом Міклошем Хорті, регентом Угорського королівства. У 1939 році як вищий ступінь ордена був доданий Великий хрест зі Святої Угорської Короною. У 1991 році орден відновлений в колишньому статусі.

На найближчому національному святі в Угорщині ексголову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля нагородять державною нагородою Угорщини - Командорським хрестом. Про це міністр МЗС Угорщини українофоб Петер Сійярто заявив на пресконференції в Береговому 16 липня, , зазначають Патріоти України.

"Під час найближчого національного свята в Угорщині пан Москаль буде нагороджений Командорським хрестом. Це вища державна нагорода Угорщини за громадські заслуги перед державою. Ми дуже цінуємо діяльність пана Москаля за часи його керівництва Закарпаттям, він зробив багато для розвитку цього регіону, він будував дружбу між угорцями та українцями," - сказав Сійярто.

"Ми часто нагороджували політиків із сусідніх країн такими нагородами," - сказав Сіярто та додав, що, на його думку, це стане приводом для гордості в Україні.

Нагадуємо, Геннадій Москаль очолював Закарпатську ОДА з липня 2015 року до квітня 2019, під час скандального обговорення п.7 закону "Про освіту" займав сторону угорської сторони та критикував український закон, наголошуючи, що "мовна" стаття не повинна торкатися угорської меншини і "урізати" вже наявні права.

Хіти тижня. "Пожирає сам себе": Астролог розповів, як хвороба вбиває Медведчука

понеділок, 19 серпень 2019, 10:00

Популярний астролог Влад Росс заявив, що один з лідерів партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук має поганий гороскоп, який нібито обіцяє неприємності в тому числі і для самого політика, повідомляють Патріоти України. "У його гороскопі...

Хіти тижня. "Янтарный губернатор, или Зачем президент назначил главой Житомирщины выходца из СБУ", - ЗМІ

понеділок, 19 серпень 2019, 9:30

Президент Володимир Зеленський призначив головою Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка, супроводивши представлення нового губернатора показовою прочуханкою місцевих чиновників. Про це йдеться в матеріалі видання Деловая столица,...