Головою Одеської ОДА став кріптовалютний мільйонер: Що про нього відомо

Новий глава Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций задекларував криптовалюти на два з половиною мільйони доларів. Про це повідомляє "Громадське", передають Патріоти України.

Максим Куций здобув вищу освіту в Національній академії внутрішніх справ України. Підприємець, працював в банківському та інвестиційному секторах.

У 2018 році Куций задекларував 3,7 млн грн заробітку, в тому рахунку майже 2 млн грн від підприємницької діяльності. У декларації зазначено, що Куций має два види криптовалюти - біткоїна на $1,1 млн і ефіра на $1,5 млн. Куций задекларував також $180 тис. готівкою, його дружина - ще $55 тис.

Новий глава Одеської ОДА є кінцевим бенефіціаром трьох компаній - "Сервіс і менеджмент", "Медійний партнер" і "Цифрове партнерство".

Живі ховалися під тілами тих, хто замерз: У Гостомелі окупанти мучили в холодильниках десятки людей (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 14:00

У Гостомелі на Київщині окупанти мучили в холодильних камерах 50 людей, знайдено тіла двох закатованих. Про це у Facebook повідомила поліція Київської області, передають Патріоти України. . "Ламали ребра, скручували суглоби, тижнями допитували в аероп...

Ватажки "ДНР" "намалювали" іноземних спостерігачів на "референдумі" заднім числом (документи)

вівторок, 4 жовтень 2022, 13:51

Служба безпеки України перехопила чергові російські документи, які регламентували проведення Росією фейкового референдуму на території так званої "ДНР". Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України. У ході оперативної роботи виявлено з...