Головою Одеської ОДА став кріптовалютний мільйонер: Що про нього відомо

Новий глава Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций задекларував криптовалюти на два з половиною мільйони доларів. Про це повідомляє "Громадське", передають Патріоти України.

Максим Куций здобув вищу освіту в Національній академії внутрішніх справ України. Підприємець, працював в банківському та інвестиційному секторах.

У 2018 році Куций задекларував 3,7 млн грн заробітку, в тому рахунку майже 2 млн грн від підприємницької діяльності. У декларації зазначено, що Куций має два види криптовалюти - біткоїна на $1,1 млн і ефіра на $1,5 млн. Куций задекларував також $180 тис. готівкою, його дружина - ще $55 тис.

Новий глава Одеської ОДА є кінцевим бенефіціаром трьох компаній - "Сервіс і менеджмент", "Медійний партнер" і "Цифрове партнерство".

Можна звісно знов обмежитись "стурбованістю": Волкер попереджає світ про новий стратегічний наступ Путіна на Україну

вівторок, 18 лютий 2020, 22:35

Стратегічною метою Росії в Україні є поява послужливої влади, яка матиме проросійський вектор. Про це заявив колишній спецпредставник США по Україні Курт Волкер в інтерв’ю "Європейській правді", зазначають Патріоти України. . "Росія має стратегічну м...

"Поставлено на карту все": Президент Естонії закликала світову спільноту рятувати Україну від російської агресії

вівторок, 18 лютий 2020, 22:11

Напади з боку підтримуваних Росією сил на Донбасі мають бути засуджені міжнародним співтовариством. Про це у Twitter написала президент Естонії Керсті Кальюлайд, інформують Патріоти України. "Нинішні атаки підтримуваних Росією сил на сході України пору...