Головою Одеської ОДА став кріптовалютний мільйонер: Що про нього відомо

Новий глава Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций задекларував криптовалюти на два з половиною мільйони доларів. Про це повідомляє "Громадське", передають Патріоти України.

Максим Куций здобув вищу освіту в Національній академії внутрішніх справ України. Підприємець, працював в банківському та інвестиційному секторах.

У 2018 році Куций задекларував 3,7 млн грн заробітку, в тому рахунку майже 2 млн грн від підприємницької діяльності. У декларації зазначено, що Куций має два види криптовалюти - біткоїна на $1,1 млн і ефіра на $1,5 млн. Куций задекларував також $180 тис. готівкою, його дружина - ще $55 тис.

Новий глава Одеської ОДА є кінцевим бенефіціаром трьох компаній - "Сервіс і менеджмент", "Медійний партнер" і "Цифрове партнерство".

"Хай вони вдавляться вонючими трусами": "Радикал" Ляшко оголився у ефірі телебачення (відео)

п’ятниця, 25 червень 2021, 10:58

Екс-нардеп, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко під час теле-ефіру заявив, що "представники влади ніяк не можуть наїстися податками" і запропонував українцям "скинутися їм одягом, щоб ті подавилися смердючими шкарпетками і трусами". Про це Ляшко заяв...

З архіву ПУ. Працювала майже рік: Зеленський звільнив з розвідки любительку "Однокласників" і "Вконтакте"

п’ятниця, 25 червень 2021, 10:00

На своїх сторінках у російських соцмережах Катерина Сляднєва перебуває в групах знайомств з іноземцями, а також у спільноті "Комунізм – це модно". 25 червня 2020 року президент України Володимир Зеленський звільнив заступника Голови Служби зовнішньої р...