Головотяпство "нових обличь" чи держзрада? Водна блокада Криму під загрозою зриву. Дамба руйнується, а нову Зеленський сказав - не будуватиме, - ЗМІ (відео)

Коло КПВВ "Каланчак" біля адміністративного кордону з окупованим Кримом руйнується дамба на 91-му кілометрі Північно-Кримського каналу, яка перекриває воду до півострова, повідомляють Патріоти України з посиланням на сюжет "5 каналу".

У Херсонській області цю тимчасову греблю в 2014-му власними силами спорудили місцеві фермери. Використовували для зведення 6-метрової перешкоди для води мішки з піском і металеві конструкції.

Тепер люди помічають, що споруда стала пропускати воду, що тече з Дніпра до АРК - деякі мішки розірвало, інші сповзли.

Як розповіла начальник відділу водокористування Управління Північно-Кримського каналу Наталія Тарапун, дно каналу тепер сухе, воно вже поросло деревами, а 7 років тому тут було 5 метрів води.

Крім цього тимчасового бар'єра, в Херсонській області в 2015 році почали зводити нову дамбу, щоб вода не потрапила в захоплений Росією український півострів. Втім, споруду так і не добудували.

Тарапун зазначила, що ця "нова" дамба технічно не заготовлена і не готова до експлуатації.

Як зазначається в матеріалі, тепер офіційна позиція Києва про те, що вода в Крим піде тільки після деокупації - опинилася під загрозою через руйнування існуючої дамби.

Нагадаємо, в лютому президент України Володимир Зеленський заявив, що друга дамба на Північно-Кримському каналі поки не планується.

"Хай вони вдавляться вонючими трусами": "Радикал" Ляшко оголився у ефірі телебачення (відео)

п’ятниця, 25 червень 2021, 10:58

Екс-нардеп, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко під час теле-ефіру заявив, що "представники влади ніяк не можуть наїстися податками" і запропонував українцям "скинутися їм одягом, щоб ті подавилися смердючими шкарпетками і трусами". Про це Ляшко заяв...

З архіву ПУ. Працювала майже рік: Зеленський звільнив з розвідки любительку "Однокласників" і "Вконтакте"

п’ятниця, 25 червень 2021, 10:00

На своїх сторінках у російських соцмережах Катерина Сляднєва перебуває в групах знайомств з іноземцями, а також у спільноті "Комунізм – це модно". 25 червня 2020 року президент України Володимир Зеленський звільнив заступника Голови Служби зовнішньої р...