Головотяпство нових облич чи диверсія російської топ-агентури? Бійці ЗСУ не отримують зарплатню

Не так давно в ЗМІ була опублікована доповідь керівнику Генштабу ЗСУ, в якому було сказано про додаткові виплати для військовослужбовців, передають Патріоти України.

«Хочу доповісти, що в Збройних силах склалася критична ситуація щодо виплати додаткових видів грошового забезпечення. Це викликало напругу у військових колективах і сім'ях військовослужбовців», - йдеться в тексті документа.

Більш того, зазначається, що в цілому заборгованість станом на початок січня дорівнювала 350,8 млн. грн. А станом на 15 травня вона вже становить 950 млн. грн. Це говорить про те, що менш ніж за півроку зросла майже в три рази і зараз становить майже мільярд гривень. До того ж, в тексті листа від 20 травня йдеться про те, що Генштаб і командування ЗСУ хочуть знайти рішення проблеми, хоча в якості розпорядника коштів виступає Міноборони, з боку якого «вживаються заходи щодо збалансованого наближення бюджетних асигнувань». Також відомство виділяє на погашення заборгованості тільки 322 млн. грн. з необхідних 940.
Тим часом, військовослужбовець з 55-ї ОАБр повідомляє, що «вже починають навіть не виплачувати за перший контракт (тим, хто раніше служив в МВС), і підйомні гроші (за відстань). До того ж, це пояснюється не місцем проживання, як в законі, а місцем призову".

Відповідь Х**лу не забаралась: У Міноборони Британії заявили, що їх флоту "не завадять" ходити біля берегів Криму

четвер, 24 червень 2021, 14:39

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес заявив, що флоту країни "не завадять" ходити біля берегів анексованого Росією Криму. Він підкреслив, що королівський флот завжди буде дотримуватися міжнародного морського права. Про це глава Міноборони королівс...

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...