Голову накололи на дерев'яний стовп: Стало відомо про новий випадок знущання над українськими військовополоненими на Донбасі

Британська газета Guardian повідомила про новий випадок знущання російських окупантів з українських полонених. Раніше моторошні кадри з'явились в мережі, інформують Патріоти України.

ЗМІ посилалось на фото, яке опублікував голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. На ньому зображена окупована Попасна, де на паркані висить людський череп.

Нові знущання з полонених

У статті йдеться, що є відео, де видно безголове і безруке тіло чоловіка, одягненого у військову форму. Він лежить у дворі будинку. Його голову накололи на дерев’яний стовп, а кисті рук – на металеві шипи на паркані. Видання не публікує кадри через жорстокість.

Журналісти зазначають, що не можуть підтвердити автентичність фотографії. Однак, за даними геолокації, фото, ймовірно, зробили наприкінці липня неподалік від центру Попасної. Адресу видно на фото. Ці знімки – останній опублікований випадком звірств, скоєних російськими солдатами.

На концерт Кобзона повертається аншлаг, у росіян також висока утилізація техніки та артилерії: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 8 квітня

середа, 8 квітень 2026, 6:59

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 08.04.26 орієнтовно склали:

Нова фаза: Експерт розповів, що українські військові роблять у Лівії і як це вплине на Росію

середа, 8 квітень 2026, 6:51

Українські офіцери та військові експерти розгорнуті в Лівії для ураження російського флоту в Середземному морі, використовуючи морські дрони українського виробництва, . В ексклюзивному розслідуванні RFI мовиться, що понад 200 офіцерів і військових експ...