"Голову не нашли. Только руки и ноги": Окупант розповів матері про загибель старшини (аудіо)

Українська розвідка перехопила телефонну розмову російського окупанта з матір’ю, у якій той розповідає про загибель старшини. Своєю чергою жінка хоче домогтися повернення сина додому. Так, матір окупанта повідомила, що дізналася з соцмереж про загибель якогось Андрія Султанова. Відповідний аудіозапис перехопленої розмови ГУР Міноборони України опублікувало в Мережі, передають Патріоти України.

"Андрюха Султанов – старшина цієї роти. Його давно вже (вбило – ред.). Міною вбило. Снаряд просто в нього влучив. Голову не знайшли. Знайшли тільки руки і ноги від нього", – каже боєць.

Матір йому відповідає: "Охрініти. Ці дружини пи*донуті – ніхто не йде в полк, бл*ть. Не хочуть, очевидно, щоби мужики їхні поверталися. Якщо з довідкою все вийде, то я не піду в полк. Якщо не вийде, то піду в полк все одно. Х*лі там ох*їлі сидять, свої дупи прикривають, бл*ть. Тварюки, бл*ть".

Білоруські пропагандисти перестали говорити про перемогу РФ: На що натякають у Лукашенка

четвер, 6 жовтень 2022, 7:20

У Білорусі пропагандистські засоби масової інформації почали більш обережно висловлюватися про стовідсоткову перемогу РФ над Україною. Натомість у тамтешніх ефірах почали лунати обережні натяки на те, що Україна збережеться і Білорусі доведеться з сусі...

Кремль призначив верховного гауляйтера анексованих територій України

четвер, 6 жовтень 2022, 7:00

У Росії призначили куратора незаконно анексованих територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Про це пише російська РБК. . Прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін підписав указ про те, що «розвитком нових територій» керуватиме ...