Гончарук розповів, за яких обставин піде у відставку

Глава уряду заявив, що навряд чи це може статися через конфлікти із Зеленським або Богданом.

Олексій Гончарук. Фото: Новинарня.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук розповів, за яких обставин готовий піти у відставку. Його особисті червоні лінії – це корупція і гра на боці ворога, передають Патріоти України.

"Є дві речі, які для мене не є прийнятними. По-перше, корупція. Мене не можна до неї примусити. По-друге, зрада національних інтересів і гра на боці ворога проти України", – розповів глава уряду в інтерв'ю.

При цьому Гончарук заявив, що не уявляє ситуації, за якої один з цих факторів міг би стати між ним і Президентом Володимиром Зеленським або главою Офісу Президента Андрієм Богданом. "Я б не говорив про те, за яких умов я б пішов у відставку. Це хіба, щоб зловити хайп. Можете написати в заголовку: "Гончарук пообіцяв піти у відставку, якщо Богдан змусить його взяти хабар", – сказав прем'єр.

За його словами, вертикалі влади намагаються вибудувати довіру, але зробити це складно, оскільки з усіх боків провокують. "Не можу зараз уявити ситуацію, за якої я пішов би у відставку через дії Зеленського або Богдана", – наголосив глава Уряду. У вересні Зеленський заявив, що "попрощатися з новим урядом" доведеться у разі, якщо йому не вдасться вирішити проблему високих тарифів на комунальні послуги.

Джерело: РБК-Україна

Хіти тижня. Армада зростає: Замість двох ракетних есмінців США до Чорного моря через Босфор вдерлися великі десантні кораблі Північного флоту ВМС РФ

понеділок, 19 квітень 2021, 4:00

Йдеться про кораблі "Олександр Отраківський" і "Кондопога". "Десантний корабель "Олександр Отраківський ", що увійшов вчора вранці в протоку Дарданелли з боку Егейського моря, і військовий корабель "Кондопога" з бортовим номером 027 завершили перехід ...

Хіти тижня. "Бойові дії, що тривають довше, ніж Друга світова, бліндажі, що нагадують Першу світову... президент, який біля лінії розмежування має бігти до укриття": Репортаж CNN із передової (відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 3:00

Американські тележурналісти отримали унікальну можливість зробити репортаж з президентом України поблизу лінії фронту. Схоже задоволеними залишились як телевізійники, за сюжет так і Банкова, за блискучий піар Зеленського та України на Заході. беззастер...