"Гончарук вважає місцеві бюджети та місцеву владу злом. Прем’єр не усвідомлює, що він каже, як і кому. Зустрічі проходять бурхливо, іноді його хочуть порвати", - опальний "слуга"

Керівництво ЗеКоманди вирішило шукати фінансовий ресурс для "латання" дірок, "нагинаючи" ФОПи та оббираючи місцеві бюджети замість того, щоб змусити платити податки та за вкрадене олігархів, наголошують критики нового режиму.

Народний депутат і колишній член фракції «Слуга народу» Антон Поляков заявляє, що прем’єрміністр Олексій Гончарук на засіданнях фракції президентської партії «іноді не усвідомлює, що він каже, як каже і кому». Таку думку нардеп висловив в інтерв’ю «Главкому», зазначають Патріоти України.

За словами Полякова, останнім часом всі зустрічі «слуг народу» з прем’єром Гончаруком закінчувалися досить бурхливо.

«У мене було таке враження, що депутати його просто ось-ось «порвуть», - каже Поляков.

Як повідомлялося, у мережу потрапила емоційна суперечка Гончарука з депутатами щодо його ініціативи забирати у місцевих бюджетів паливні акцизи. Поляков підтверджує, що у Клубі Кабміну був конфлікт через місцеві акцизи, коли «прем’єр почав качати права».

Нардеп обурюється, що Гончарук вважає місцеві бюджети та місцеву владу якимось злом. «У мене нема ніякої нормальної лексики з приводу цього всього. І особливо після того, як прем’єр та президент пообіцяли ініціативній групі з ФОПів зустрітися з ними, але обіцянку так і не виконали», - зазначає Поляков і додає, що Гончарук «особисто йому двічі обіцяв», що зустріч буде.

«Гончарук так і не спромігся зустрітися з представниками малого бізнесу. Я не знаю, з ким вони розробляли цей законопроєкт, мабуть, з якимись невідомими організаціями, які ніякого відношення до малого бізнесу не мають», - вважає Поляков.

Нагадаємо, нові закони про ФОПи передбачають посилення відповідальності за порушення та нові вимоги для підприємців Як повідомлялося, 4 жовтня у Раді створили об'єднання для захисту ФОПів.

Ннародного депутата Антона Полякова виключили з фракції «Слуга народу» за офіційною версією через неетичну поведінку. Парламентар веде Telegram-канал, в якому критикував фракцію та її рішення. Поляков стверджує, що за його виключення проголосували через те, що він очолив збір підписів за недовіру генеральному прокурору Руслану Рябошапці. «Якісь справи він плутає, якісь не підписує, а якісь згадує», - описує стиль роботи нового генпрокурора депутат.

До свого депутатства Поляков вів дрібний бізнес з торгівлі ламінатом, а на парламентських виборах під всесильним на той момент брендом «Слуги народу» зумів перемогти на 206-му окрузі одіозного забудовника Максима Микитася.

Хіти тижня. "Вона працює": Тимошенко раптово змінила імідж (фото)

четвер, 23 січень 2020, 4:00

У мережі з'явилось свіже фото лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко із сесійного залу Верховної Ради, куди депутати повернулись після свят. Фото з'явилось у Facebook парламентського кореспондента Яна Доброносова. Тимошенко змінила імідж: засмагла, відпоч...

Хіти тижня. "Молотов и Риббентроп мертвы, но их дело живет. Глядя с того света на пресс-конференцию Путина и Меркель, Сталин и Гитлер наверняка аплодируют стоя", - експерт

четвер, 23 січень 2020, 1:00

"Переговоры президента России Владимира Путина и федерального канцлера Германии Ангелы Меркель, прошедшие 11 января в Москве, завершились совместной пресс-конференцией, на которой было озвучено много интересного. Впрочем, большое число важных тем было ...