"Гордон виконав професійний обов'язок як патологоанатом, який розтинає труп", - Невзоров про інтерв'ю з Гіркіним

Олександр Невзоров зазначив, що розуміє резонанс, який спричинило в суспільстві інтерв'ю Гордона з Гіркіним.

Олександр Невзоров. Фото: соцмережі.

Інтерв'ю Дмитра Гордона з ватажком російських бойовиків на Донбасі Ігорем Гіркіним (Стрєлковим) – це "блискуча робота фахівця своєї справи". Про це 20 травня у програмі "Невзоровские среды" на радіостанції "Эхо Москвы" заявив російський публіцист і в минулому журналіст Олександр Невзоров, передають Патріоти України.

"На мою думку, це була блискуча робота Гордона. Гордон дійсно винятковий, видатний інтерв'юер. Він уміє це робити. Він залишає співрозмовнику саме стільки повітря, скільки потрібно для відповіді. Він уміє не псувати настрою, не перетворює бесіду на тортури. Він блискучий фахівець своєї справи. Він зробив цю роботу, яку все одно хтось мав зробити", – сказав Невзоров.

Він порівняв українського журналіста з патологоанатомом, який "змушений розтинати труп", точніше – викривати "драматичну брехню" спікера. "У цьому разі Гордон просто виконав свій професійний обов'язок як патологоанатом, який змушений розтинати труп, навіть якщо дуже сильно цей труп смердить. Із цим нічого не поробиш. І тут йому було просто нікуди подітися. А всякі пусті, смішні, безглузді виправдання, які він придумав потім, забудуться. А серйозна робота, яка фіксує майже чотиригодинну зачумлену, змучену, нещасну і дуже драматичну брехню – ось ця робота залишиться назавжди", – переконаний Невзоров.

Він зазначив, що розуміє резонанс, який спричинило в суспільстві інтерв'ю Гордона з Гіркіним. "Стрєлков, звичайно ж, це дуже знакова, дуже драматична і для тієї країни, і для цієї країни фігура. Зрозуміло, що ставлення до нього простим не буде ніколи ні в тій країні, ні в цій, тому що він із рядженого придурка пройшов шлях у герої, а потім назад у придурки. Це непроста доля", – підсумував Невзоров.

Окупанти завдали ракетного удару по Одесі, виникли пожежі, постраждали цивільні, зокрема трирічна дитина

субота, 20 квітень 2024, 19:40

Російські окупаційні війська 20 квітня завдали чергового ракетного удару по Одесі, виникли пожежі, є постраждалі. Про це в Telegram проінформував голова ОВА Олег Кіпер, передають Патріоти України. "Ворог не припиняє терор мирного населення. Внаслідок ч...

Закон про "іноагентів" не наближає Грузію до ЄС, - ​президент Європейської Ради

субота, 20 квітень 2024, 19:05

Президент Європейської Ради Шарль Мішель розкритикував грузинський закон про "іноагентів", заявивши, що його прийняття вплине на рішення про вступ Грузії до ЄС. Про це повідомляє Euronews, передають Патріоти України. "Я хочу чітко заявити: цей законопр...