"Горе-то какое!": "Асвабадітєлі Данбаса" Бородай і Прилєпін не пройшли на виборах у російську Держдуму

Колишні ватажки окупантів з Донбасу Олександр Бородай та Захар Прилєпін балотувалися на виборах у Держдуму Росії. На щастя, ні один, ні другий туди не пройшов, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Східна правозахисна група"

Бородаю не вистачило одного голосу

Бородай був на 8 місці у федеральному списку партії Володимира Путіна "Єдина Росія" у Ростовській області. Однак у парламент пройшло 4 депутати по федеральних списках.

Від "Єдиної Росії" мандати отримали:

  • губернатор Ростовської області Василь Голубєв;
  • головна лікарка обласної дитячої клінічної лікарні Світлана Піскунова;
  • учитель математики і володар звання "Учитель року 2020" Михайло Гуров;
  • онук відомого політичного діяча В'ячеслав Ніконов.

Однак троє з них відмовилася від мандатів на користь інших кандидатів. Бородаю ж не вистачило 1 голосу.

Чому не пройшов Прилєпін

Кандидат від партії "Справедлива Росія – За правду" Прилєпін сам відмовився від мандату на користь соратника Дмитра Кузнецова. Впродовж всієї передвиборчої компанії окупант критикував політику Кремля. Мовляв, у 2014 році вони не "допомагали Донбасу", а почали "проявляти себе" лише перед виборами у Держдуму.

Що відомо про Прилєпіна та Бородая

  • Олександр Бородай був так званим "головою уряду" Донецької області. Він виступав за приєднання Донбасу до складу Росії. В Україні окупанта оголосили у розшук звинувативши у посяганні на територіальну цілісність і захопленні державної влади.
  • Захар Прилєпін був радником ватажка донецьких бойовиків Олександра Захарченка. У 2017 році СБУ відкрила проти нього кримінальне провадження за статтями про участь у діяльності терористичної організації та фінансування тероризму.

Кремль намагається представити загарбницьку війну внутрішнім конфліктом

п’ятниця, 3 грудень 2021, 22:56

Росія хоче посадити за стіл перемовин безпосередньо Київ, Луганськ та Донецьк і таким чином вивести себе за рамки перемовного процесу. Невипадково Росія позиціює себе як посередника, а не як учасника конфлікту. Натомість зміна цієї парадигми, а саме безпо

"Не використовуйте неповнолітніх для провокацій!": У Сербії спалахнув скандал навколо дитячого малюнку із "ЛНР"

п’ятниця, 3 грудень 2021, 22:45

Українське посольство у Сербії висловило протест через пропаганду терористичної "ЛНР" під час конкурсу дитячого малюнка у сербському місті Опово. Про це у Facebook повідомило посольство України у Сербії, передають Патріоти України. Як зазначається, в с...