"Горе-то какое!": "Асвабадітєлі Данбаса" Бородай і Прилєпін не пройшли на виборах у російську Держдуму

Колишні ватажки окупантів з Донбасу Олександр Бородай та Захар Прилєпін балотувалися на виборах у Держдуму Росії. На щастя, ні один, ні другий туди не пройшов, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Східна правозахисна група"

Бородаю не вистачило одного голосу

Бородай був на 8 місці у федеральному списку партії Володимира Путіна "Єдина Росія" у Ростовській області. Однак у парламент пройшло 4 депутати по федеральних списках.

Від "Єдиної Росії" мандати отримали:

  • губернатор Ростовської області Василь Голубєв;
  • головна лікарка обласної дитячої клінічної лікарні Світлана Піскунова;
  • учитель математики і володар звання "Учитель року 2020" Михайло Гуров;
  • онук відомого політичного діяча В'ячеслав Ніконов.

Однак троє з них відмовилася від мандатів на користь інших кандидатів. Бородаю ж не вистачило 1 голосу.

Чому не пройшов Прилєпін

Кандидат від партії "Справедлива Росія – За правду" Прилєпін сам відмовився від мандату на користь соратника Дмитра Кузнецова. Впродовж всієї передвиборчої компанії окупант критикував політику Кремля. Мовляв, у 2014 році вони не "допомагали Донбасу", а почали "проявляти себе" лише перед виборами у Держдуму.

Що відомо про Прилєпіна та Бородая

  • Олександр Бородай був так званим "головою уряду" Донецької області. Він виступав за приєднання Донбасу до складу Росії. В Україні окупанта оголосили у розшук звинувативши у посяганні на територіальну цілісність і захопленні державної влади.
  • Захар Прилєпін був радником ватажка донецьких бойовиків Олександра Захарченка. У 2017 році СБУ відкрила проти нього кримінальне провадження за статтями про участь у діяльності терористичної організації та фінансування тероризму.

Ключові траси на Крим- під вогневим контролем ЗСУ: які передумови деокупації півострову.

понеділок, 28 листопад 2022, 18:07

На мою думку, звільнення правобережжя Херсонщини – це можливість для проведення каскадного характеру деокупації Криму. Після звільнення правобережжя Херсонщини й самого обласного центру, українські військові впритул наблизилися до Криму, що дає змогу ...

Закатували до смерті: На Херсонщині знайшли вбитими диякона місцевої церкви євангелістів та його сина, викрадених окупантами

понеділок, 28 листопад 2022, 16:56

Біля тимчасово окупованої Нової Каховки на лівому березі Херсонської області знайшли тіла Анатолія та Олександра Прокопчуків – диякона місцевої церкви євангелістів 1970 року народження та його 19-річного сина. Чоловіків, ймовірно, розстріляли, передают...