"Горілка - це було б непогано": Нуланд розповіла, що РФ могла б качати "Північним потоком-2"

Заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд пожартувала про те, що було б непогано, якщо російським газопроводом Північний потік-2 замість газу потече горілка. Про це вона заявила під час брифінгу, передають Патріоти України.

"Горілка - це було б непогано", - сказала вона у відповідь на зауваження журналіста Метта Лі про те, що Північний потік-2 готовий до прокачування будь-чого - газу, оливкової олії або горілки.

Вона також заперечила слова журналіста, який заявив, що газопровід готовий до введення в експлуатацію. "Мете, він ще не готовий до включення. Він ще не закінчений. Він не протестований і не сертифікований", - сказала Нуланд.

Хоче влаштувати торг: Путін знову заявив, що готовий до переговорів для завершення війни

четвер, 21 вересень 2023, 14:30

Президент країни-агресорки Володимир Путін під час зустрічі з топдипломатом Китаю Ван Ї у Санкт-Петербурзі вкотре заявив, що готовий до переговорів для завершення розв’язаної ним агресивної війни проти України. Про це йдеться в повідомленні МЗС КНР про...

Допомагали Росатому: Керівники сумського заводу постачали у РФ насоси для атомних реакторів

четвер, 21 вересень 2023, 13:41

Керівники сумського заводу постачали насоси для атомної енергетики та нафтогазової галузі Росії. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України. Підприємство входить до структури російської фінансово-промислової групи ГМС, яка є однією з ...