Горіло гарно: На Харківщині ЗСУ знищили сучасну станцію зв'язку російських окупантів (відео)

В Харківській області бійці Збройних сил України знищили мобільну станцію зв'язку російських окупантів. Це була Р-439-ОД або П-260-О. Про знищену ціль розповіли в офіційному Telegram-каналі Стратегічного командування ЗСУ, передають Патріоти України.

Станцію зв'язку вдалося виявити з висоти, ймовірно — завдяки розвідувальним БПЛА. Координати техніки передали артилеристам з 92 окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Вони влучно відпрацювали по цілі, що помітно на відео нижче.

Рашисти спробували заховати станцію серед якихось складських або промислових приміщень. Однак це не допомогло уникнути удару. Судячи з сили вибуху, поруч зі станцією могли перебувати боєкомплекти, які здетонували після обстрілу.

Нагадаємо, станції зв'язку — це цінне обладнання. Воно забезпечує підрозділи можливістю спілкування між собою при виконанні бойових операції. А ще таку техніку важко замінити, так як виробництво займає багато часу.

"Рятує власну шкуру, але": Лукашенка попередили про бунт у разі нападу на Україну

неділя, 28 червень 2026, 11:50

Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...

Тиск на Крим зростає: Аналітики припустив як може відповісти Росія

неділя, 28 червень 2026, 11:22

Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...