
Українські військові з 45-ї та 43-ї окремих артилерійських бригад знищили російський склад боєприпасів у тимчасово окупованих Пологах Запорізької області. На відео, оприлюдненому на сторінці 45-ї ОАБР у Facebook, видно ворожу техніку та моменти ударів українських захисників, передають Патріоти України.
Зазначається, що під час операції окупантам вдалося збити один з українських безпілотників, який корегував вогонь наших артилеристів. Також повідомляється, що склад окупантів добре горів і детонував усю ніч. Про знищення складу окупантів у 45-й ОАБР розповіли у формі жартівливого діалогу:
Орки: нам спекотно, ми відійдемо назад - згрупуємось. Знайдіть нас, якщо зможете!
45 оабр та братня 43 оабр: виклик прийнято.
БПЛА1: знайшла, корегую.
Гармаші: ми підійдемо ближче!
БПЛА1: два постріли влучно. Переходимо до стрільби на ураження! Мене підбили, я падаю. Слава Україні!
Гармаші: тоді ми ще насипемо! П’ЯТЬ СНАРЯДІВ – ВОГОНЬ!!!
Місцеві мешканці: вау, влучили – горить!
Передовий спостережний пост: детонує всю ніч!
БПЛА2: угрупування зачищене! Давайте ще!
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...