
Українські військові з 45-ї та 43-ї окремих артилерійських бригад знищили російський склад боєприпасів у тимчасово окупованих Пологах Запорізької області. На відео, оприлюдненому на сторінці 45-ї ОАБР у Facebook, видно ворожу техніку та моменти ударів українських захисників, передають Патріоти України.
Зазначається, що під час операції окупантам вдалося збити один з українських безпілотників, який корегував вогонь наших артилеристів. Також повідомляється, що склад окупантів добре горів і детонував усю ніч. Про знищення складу окупантів у 45-й ОАБР розповіли у формі жартівливого діалогу:
Орки: нам спекотно, ми відійдемо назад - згрупуємось. Знайдіть нас, якщо зможете!
45 оабр та братня 43 оабр: виклик прийнято.
БПЛА1: знайшла, корегую.
Гармаші: ми підійдемо ближче!
БПЛА1: два постріли влучно. Переходимо до стрільби на ураження! Мене підбили, я падаю. Слава Україні!
Гармаші: тоді ми ще насипемо! П’ЯТЬ СНАРЯДІВ – ВОГОНЬ!!!
Місцеві мешканці: вау, влучили – горить!
Передовий спостережний пост: детонує всю ніч!
БПЛА2: угрупування зачищене! Давайте ще!
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....