Горіло потужно та красиво: Воїни ЗСУ знищили склад боєприпасів російських окупантів

Бійці окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха днями знищили запас боєприпасів окупаційних військ російської федерації.Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці бригади, передають Патріоти України.

Відзначається, що дізнавшись про те, що ворог розмістив свої боєприпаси в одному з українських сіл, наші військові вирішили знищити їх — але намагаючись не руйнувати цивільну інфраструктуру.

Сказано — зроблено: найточніший удар миттю підняв у повітря усі смертоносні «залізяки», яким фашисти планували вбивати українців. «Приємного перегляду! Це саме той випадок, коли страшенно красиво. Вірте у воїнів, вірте у Збройні Сили України! Разом переможемо!» — зазначається у повідомленні.

"Нікакой вайни нєт": Влада РФ відмовляється вмикати сирени під час атак з абсурдних причин, - розвідка

вівторок, 23 червень 2026, 16:56

Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...

Україна створила Путіну одразу чотири великі проблеми: У BILD пояснили, що змінилося

вівторок, 23 червень 2026, 16:50

Україна останніми місяцями суттєво посилила використання безпілотників і далекобійних засобів ураження, завдаючи ударів по військових та інфраструктурних об'єктах Росії. На думку експертів, це створило для Кремля одразу кілька серйозних викликів, перед...