"Горить-палає": Українські артилеристи показали, як знищують непрошених гостей - ефектне відео

Українські захисники щодня завдають незворотних втрат ворогу. Нещодавно наші артилеристи показали, як нищать "непроханих гостей", передають Патріоти України.

Ефектне відео з'явилося у Telegram. На ньому представлено роботу артилеристів 406-ї ОАБр ім. генерал-хорунжого Олексія Алмазова. "Артилеристи 406-ї ОАБр ім. генерал-хорунжого Олексія Алмазова знищують кожну ціль, кожного "непрошеного гостя", що ступає на нашу землю", – вказано у повідомленні.

Як кажуть самі бійці: "Нам подобається, як горить, палає! Слава Україні та разом до Перемоги!". На відео показано, як артилеристи заряджають боєприпаси та ціляться по ворогові. У результаті противника розгромлено.

Зазначимо, що захисники України під час боїв на фронті 1 червня ліквідували 540 загарбників із РФ. На сьогодні російське окупаційне військо порідшало вже на 208 910 солдатів та офіцерів.


Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...