Господь ударив по голові: Лукашенко видав перл про коронавірус (відео)

Президент Білорусі Олександр Лукашенко в черговий раз видав нову несподівану заяву про коронавірус. Відповідне відео опубліковано на YouTube, передають Патріоти України.

"Гасло "Ліс - наше багатство" ви ще з вашої пам'яті і з пам'яті людей не виключили. Ліс як був нашим багатством, так і залишився. Але до цього багатства ми ставимося потворно. Часом потворно, а може бути, часто потворно. І тому Господь, як я говорив, вдарив нас по голові коронавірусом", - сказав він на нараді з віце-прем'єрами Володимиром Дворником і Юрієм Назаровим, міністром лісового господарства Віталієм Дрожжа и головою КГК Леанідом Анфімовим.

Лукашенко також висловив упевненість, що якби люди до природи ставилися відповідально і з повагою, "то і віруси нас би не взяли".

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...

Українські зброярі представили мультикаліберну платформу "КалашНаш" (фото)

неділя, 24 січень 2021, 0:32

Українське підприємство Завод «Маяк» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш». Про це повідомляє пресцентр Заводу «Маяк», інформують Патріоти України. «З метою переходу експлуатантів платформи АК на використання провідних світових патронів, роз...