Готові в пекло, аби забратись з "Острову Свободи": РФ успішно вербує кубинців на війну проти України, - Politico

Люмпінізоване братами Кастро населення не уявляє, що чекає на кривавих заробітчан в українських степах за щедрість "рускіх братьєв"

Росія вербує громадян Куби для участі у війні проти України. Для більшості тих, хто зголосився на пропозицію вербувальників, це просто спосіб втекти із самої Куби. Про це пише видання Politico, журналістам якого вдалося поспілкуватися з деякими кубинськими найманцями.

Так, видання наводить приклад 19-річного Сезара – бармена з Гавани, який ледь зводить кінці з кінцями і вже мав невдалу спробу вибратися з Куби човном. Тепер же він зможе покинути "Острів Свободи" літаком до Москви, квиток на який оплатив російський вербувальник.

"Якщо це та жертва, на яку я повинен піти заради успіху своєї сім’ї, я це зроблю. Ви можете бути фізиком-ядерником і все одно померти з голоду тут. З моєю нинішньою зарплатою я ледве можу купити такі елементарні речі, як туалетний папір або молоко", — сказав Сезар і висловив сподівання, що на війні йому дозволять бути просто фельдшером.

Отруєння дружини Буданова: В ГУР Міноборони розповіли про розслідування

середа, 29 листопад 2023, 19:15

Головне управління розвідки Міноборони України на даний момент самостійно розслідує отруєння своїх співробітників та дружини Буданова Маріанни, повідомляють Патріоти України. "За фактом отруєння співробітників воєнної розвідки та дружини керівника укра...

"Є загроза": Аналітик розповів, як погода вплинула на роботу мобільних вогневих груп

середа, 29 листопад 2023, 18:56

Попри погіршення погодних умов росіяни продовжують атакувати мирні міста України за допомогою БПЛА. При цьому ЗСУ продовжують показувати ефективний результат у їх знищенні. Про це заявив директор Defense Express та аналітик Сергій Згурець, передають Па...