"Готовий віддати всі зібрані на лікування кошти": Звільнений з полону захисник Маріуполя просить звільнити товариша

Звільнений з полону український захисник Михайло Діанов просить звільнити з полону свого побратима. Той врятував йому життя, бо ризикуючи своїм, виніс його з поля бою, передають Патріоти України.

"Маю дуже важливе послання до вас усіх! Я реально розумію, що визволити з полону людину дуже важко, майже нереально. Але там в полоні є мій побратим, якому я особисто зобов'язаний життям. Він один з тих, хто мене під стрілецьким вогнем ніс пораненого з полю бою. А сам отримав страшне поранення правої ноги", - розповідає Михайло.

За словами чоловіка, поранення не дозволило його товаришу далі воювати, і він потрапив у полон у середині квітня. Зараз товариш Михайла перебуває у Оленівці.

"Він повинен бути вдома. Я йому життям зобов'язаний. Михайлюньо Зіновій Михайлович. Я готовий віддати усі кошти, що ви мені дали. Усе до копійки. Допоможіть витягнути з пекла побратима", - написав Діанов.

Для Михайла, у якого в результаті поранення відсутні 4 см кістки на працій руці та для його реабілітації було оголошено збір коштів. Українці за короткий час зібрали необхідну суму, і збір було закрито.

120 тисяч окупантів досі бунтують у наметах, нова хвиля мобілізації "потопить" РФ, - Жданов

субота, 3 грудень 2022, 7:40

Проведення нової хвилі мобілізації в РФ не врятує російський наступ в Україні. Друга хвиля "відловлювання" росіян на фронт більшою мірою спрацює проти самої країни-агресорки Росії, передають Патріоти України. У російському війську зараз не можуть впора...

У морпіха не було пів голови: Лікар-доброволець під обстрілами провів операцію на відкритому мозку захиснику Маріуполя

субота, 3 грудень 2022, 7:22

Нейрохірург Дмитро Кубряк без нейрохірургічних інструментів і під обстрілами провів операцію на відкритому мозку морпіху Павлу Самбуру в бункері заводу Ілліча в Маріуполі. А потім для обох був полон і звільнення. Вони шукали один одного, аби зустрітися...