
Тимчасово окупований Росією Енергодар на Запоріжжі 12 червня святкує День міста. Бійці територіальної оборони Запорізької області у цей день пообіцяли енергодарцям, що скоро Енергодар буде звільнений від російських загарбників, передають Патріоти України.
Захисники України чекають на наказ, аби викинути окупантів з Енергодару, а далі - й з усієї нашої держави. Відео звернення воїнів до енергодарцівопублікував міський голова Енергодару Дмитро Орлов.
"Шановні енергодарці! Ми, бійці 113 батальйону тероборони, який був сформований у місті Енергодар, вітаємо вас з днем міста! Ми знаємо як вам складно жити в окупації. Тому можемо побажати вам лише терпіння і терпіння. Зараз ми боронимо місто Запоріжжя, але ми готуємось до наступу і ми чекаємо на наказ на наступ. Україна буде звільнена! Енергодар буде звільнений!" - пообіцяли захисники жителям Енергодару. Також воїни звернулися російською до окупантів. Ворогів застерегли: за все скоєне вони неодмінно дадуть відповідь.
"А також я хотів би додати і звернутися безпосередньо до окупантів. І попередити їх про те, що за кожне зруйноване місто, за кожну вбиту людину і немовля – вони відповідатимуть. Ми незабаром прийдемо за ними", - зазначив один з бійців. "Крим – це Україна! Донбас – це Україна! Енергодар – це Україна! Слава Україні! Героям Слава!" - резюмували захисники Запорізької області.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...