"Готується другий етап евакуації з "Азовсталі": Зеленський поділився подробицями

Україна готує другий етап евакуаційної місії з "Азовсталі" у Маріуполі. З металургійного комбінату мають вивезти поранених і медиків. Про це у вечірньому зверненні до українців повідомив президент України Володимир Зеленський, передають Патріоти України.

За його словами, це стане можливим, якщо всі сторони виконають домовленості. "Безумовно, працюємо й над тим, щоб вивезти наших військових. Усіх героїв, які захищають Маріуполь. Це надзвичайно складно. Але важливо. Впевнений, усі розуміють головну причину цієї складності, а також де ця причина перебуває. Але ми не втрачаємо надії. Ми не зупиняємося. Щоденно шукаємо такий дипломатичний варіант, який може спрацювати", – зазначив президент.

"Дякую командам Міжнародного комітету Червоного Хреста й Організації Об'єднаних Націй, які допомогли нам провести перший етап евакуаційної місії з "Азовсталі". Вдалося врятувати понад 300 людей – жінок, дітей. Фактично ми вивели цивільних із "Азовсталі", – додав Зеленський.

Він повідомив, що готується також продовження роботи гуманітарних коридорів для всіх жителів Маріуполя та навколишніх населених пунктів.

"Ресурсів немає": На росТБ несподівано заявили, що якнайшвидше закінчення "СВО" буде перемогою РФ (відео)

неділя, 4 червень 2023, 10:42

Російські пропагандисти почали розуміти, що країна-терорист не зможе виграти війну, яку вона розв’язала в Україні. У зв’язку з цим на російському телебаченні несподівано заявили, що якнайшвидше закінчення "спеціальної військової операції" стане перемог...

В оточенні Путіна триває боротьба між прихильниками капітуляції і "нічиєї", - Піонтковський

неділя, 4 червень 2023, 10:30

У Кремлі розгортається дуже серйозна внутрішньополітична боротьба між верхівкою - прихильниками Путіна - та військово-політичною спільнотою - партією ПВК "Вагнер". Одна із них виступає за нічию, інша - за капітуляцію. Таку думку висловив російський пол...