Готується провокація? Фанатка "русского міра" з Ради Європи зібралася в Крим

Комісар Ради Європи Дуня Міятович, відома своїми висловлюваннями на підтримку Росії, восени 2019 року відвідає анексований Крим. Про це заявляє прес-служба Міністерства закордонних справ Росії, повідомляють Патріоти України.

Рішення було озвучено на засіданні міжвідомчої комісії у справах Ради Європи, яке пройшло у вівторок, 11 червня. "Члени міжвідомчої комісії були проінформовані про досягнуту домовленість про поїздку комісара РЄ з прав людини Дуні Міятович до Криму 7-11 жовтня", – сказано в повідомленні.

Відзначимо, Міятович офіційно вступила на посаду комісара Ради Європи з прав людини 1 квітня 2018 року. До цього вона була представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ.

Комісар РЄ неодноразово висловлювалася (російською мовою) про Україну, зокрема, критикувала заборону російських пропагандистських телеканалів і фільмів, а також закон про декомунізацію.

"Слуги" поспішають: Стала відомо, коли у Зеленського збираються провести вибори у Києві

вівторок, 17 вересень 2019, 8:24

Майже $3 000 000 000 річного бюджету столиці дуже ласий шмат, щоб переможцю не пустити його по своїм "схемам". Не кажучи вже про вплив керівництва Києва на політичні процеси держави. А те, що киян при цьому можуть позбавити самоврядування хвилює лише киян