Готується провокація? Фанатка "русского міра" з Ради Європи зібралася в Крим

Комісар Ради Європи Дуня Міятович, відома своїми висловлюваннями на підтримку Росії, восени 2019 року відвідає анексований Крим. Про це заявляє прес-служба Міністерства закордонних справ Росії, повідомляють Патріоти України.

Рішення було озвучено на засіданні міжвідомчої комісії у справах Ради Європи, яке пройшло у вівторок, 11 червня. "Члени міжвідомчої комісії були проінформовані про досягнуту домовленість про поїздку комісара РЄ з прав людини Дуні Міятович до Криму 7-11 жовтня", – сказано в повідомленні.

Відзначимо, Міятович офіційно вступила на посаду комісара Ради Європи з прав людини 1 квітня 2018 року. До цього вона була представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ.

Комісар РЄ неодноразово висловлювалася (російською мовою) про Україну, зокрема, критикувала заборону російських пропагандистських телеканалів і фільмів, а також закон про декомунізацію.

Прощавай, диктаторе! Компанія-розробник World of Tanks перевезла потихеньку з Мінська до Київ сотні провідних фахівців

понеділок, 19 жовтень 2020, 19:19

За інформацією медія компанія Wargaming - розробник популярної гри World of Tanks - перевезла з Мінська у київський офіс близько 200-300 співробітників, зазначають Патріоти України. Про це зокрема повідомляє AIN.UA з посиланням на джерела, офіційно у к...

Іра Попінс справжня фея! Верещук витратила на свою виборчу кампанію втричі більше, ніж її партія

понеділок, 19 жовтень 2020, 19:10

Київська територіальна виборча комісія опублікувала частину проміжних фінансових звітів кандидатів. Виборчий фонд кандидатки від партії "Слуга народу" Ірини Верещук на 100% профінансувала місцева партійна організація, повідомляють Патріоти України з по...