Готують якусь капость? Російська делегація на чолі з Лавровим зустрілася з Пашиняном в Єревані

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров та міністр оборони Сергій Шойгу 21 листопада зустрілися в Єревані з прем’єр-міністром Вірменії Ніколом Пашиняном, щоб обговорити імплементацію перемир’я у війні за Нагірний Карабах, укладене за участі Росії між Вірменією та Азербайджаном, інформують Патріоти України.

За повідомленням офісу Пашиняна, під час зустрічі голова вірменського уряду заявив, що вірмени «завжди відчували підтримку Росії» під час війни, в тому числі особисту «підтримку» президента Росії Володимира Путіна та російського уряду.

Шойгу сказав Пашиняну, що російські миротворці, розміщені для спостереження за перемир’ям, «охопили майже всю територію» сепаратистського регіону Азербайджану Нагірного Карабаху з моменту підписання перемир’я 10 листопада. За його словами, російські військові стежать за дорогою до Степанакерта – головного міста Нагірного Карабаху, відомого азербайджанською мовою як Ханкенді.

Шойгу також заявив, що російські війська «забезпечують повернення біженців», додавши, що «мирне життя вже встановилося». Після зустрічі з вірменськими чиновниками в Єревані, високопоставлена російська урядова делегація відправилася в Баку на зустрічі з азербайджанськими чиновниками 21 листопада.

Окрім Лаврова та Шойгу, до складу делегації входять віцепрем’єр-міністр Росії Олексій Оверчук, міністр охорони здоров’я Михайло Мурашко, голова Федеральної служби охорони здоров’я та прав споживачів Росії Анна Попова та віцепрем’єр-міністр Олександр Новак.

Серед сфер відповідальності Новака – нафтова та газова промисловість. Візити російської делегації відбулися на наступний день після того, як президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що його війська взяли під контроль азербайджанський район Агдам на північному сході Нагірного Карабаху за умовами перемир’я.

Агдам – один із семи азербайджанських районів навколо Нагірного Карабаху, який був захоплений етнічними вірменськими сепаратистами, в ході бойовикх дій проти азербайджанських сил на початку 1990-х.

Сильна відповідь Зеленського: "Слуга народу" ще більше посилив власний кортеж і поставив "на вуха" поліцію

субота, 25 вересень 2021, 7:40

Президент Володимир Зеленський після нападу на свого першого помічника Сергія Шефіра виконує обіцянки про сильну відповідь і демонструє, що його не залякати. Зокрема "Слуга народу" посилив свою охорону – збільшений кортеж з сигнальними маячками рухаєть...

​Деніел Крейг отримав перше і дуже високе офіцерське звання ВМС Великобританії за роль Джеймса Бонда

субота, 25 вересень 2021, 7:25

Військово-морський флот Великобританії зробив незвичайний подарунок 53-річному акторові Деніелу Крейгу на честь завершення його зйомок в «бондіані». Артистові присудили звання почесного коммандера ВМС Сполученого Королівства. Це звання відповідає капіт...