
На тлі успішних рейдів російських добровольців на територію РФ російські загарбники взялися за зміцнення російсько-українського кордону. Відповідні заходи проводять у районах Бєлгородської, Курської та Брянської областей, передають Патріоти України.
Вишкіл новобранців, що вирушать на посилення прикордонних районів, загарбники проводять у тимчасово окупованому Маріуполі. Про церозповіли у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.
"Особовий склад угруповань військ РФ "Курск", "Брянск" та "Бєлгород" тренують виявляти та боротись з диверсійно-розвідувальними групами, вести штурмові дії в умовах міської забудови, охороняти та обороняти об’єкти критичної інфраструктури. Вишкіл новобранців для посилення прикордонних російських регіонів окупанти проводять, зокрема, в окупованому Маріуполі та інших окупованих містах України", – зазначено у повідомленні.
У рамках заходів зі посилення ділянок російського кордону на півночі України загарбники зміцнюють, вдосконалюють та маскують укріплення у своїх прикордонних регіонах, а також намагаються збільшити там кількість засобів боротьби з дронами, РЕБ та ППО і збільшують географію мінно-вибухових загороджень.
Тим часом у Маріупольській міській раді додали, що окупанти намагаються перетворити Маріуполь на військову базу.
"Місто залишається важливим логістичним пунктом загарбників. Постійно фіксується перекидання техніки, продовжується робота із прокладання залізниці до Криму", – зазначили там.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...