
Російські окупанти на Донбасі інтенсивно почали зміцнювати позиції своєї артилерії та проводити навчання для відпрацювання ударів по позиціях Об'єднаних сил. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони України з посиланням на дані Головного управління розвідки, передають Патріоти України.
У повідомленні уточнюється, що командування російських окупаційних військ нарощує підготовку з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК до активізації бойових дій.
Зокрема, противник збільшив інтенсивність тренувань артилерійських підрозділів з відпрацювання завдавання ударів по уточнених цілях у глибині оборони ОС і вогневої підтримки своїх передових підрозділів в умовах загострення обстановки.
Крім того, російські окупанти обладнують нові вогневі позиції для самохідних артилерійських установок (САУ) і танків, а також створюють додатковий запас артилерійських боєприпасів у районах передових позицій.
Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...