
Російські окупанти на Донбасі інтенсивно почали зміцнювати позиції своєї артилерії та проводити навчання для відпрацювання ударів по позиціях Об'єднаних сил. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони України з посиланням на дані Головного управління розвідки, передають Патріоти України.
У повідомленні уточнюється, що командування російських окупаційних військ нарощує підготовку з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК до активізації бойових дій.
Зокрема, противник збільшив інтенсивність тренувань артилерійських підрозділів з відпрацювання завдавання ударів по уточнених цілях у глибині оборони ОС і вогневої підтримки своїх передових підрозділів в умовах загострення обстановки.
Крім того, російські окупанти обладнують нові вогневі позиції для самохідних артилерійських установок (САУ) і танків, а також створюють додатковий запас артилерійських боєприпасів у районах передових позицій.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...