
Російські окупанти на Донбасі інтенсивно почали зміцнювати позиції своєї артилерії та проводити навчання для відпрацювання ударів по позиціях Об'єднаних сил. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони України з посиланням на дані Головного управління розвідки, передають Патріоти України.
У повідомленні уточнюється, що командування російських окупаційних військ нарощує підготовку з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК до активізації бойових дій.
Зокрема, противник збільшив інтенсивність тренувань артилерійських підрозділів з відпрацювання завдавання ударів по уточнених цілях у глибині оборони ОС і вогневої підтримки своїх передових підрозділів в умовах загострення обстановки.
Крім того, російські окупанти обладнують нові вогневі позиції для самохідних артилерійських установок (САУ) і танків, а також створюють додатковий запас артилерійських боєприпасів у районах передових позицій.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...