Готуються до ядерної війни: Росіяни будують літак "Судного дня"

Російська Федерація розпочала будівництво «літака Судного дня» - борта для управління військами на випадок ядерної війни на базі нового широкофюзеляжного Іл-96-400М. Про це йдеться в матеріалі РІА «Новости» з посиланням на джерело в оборонно-промисловому комплексі, передають Патріоти України.

Згідно зі словами джерела, російські Повітряно-космічні сили отримають два таких літака. У перспективі можливе також і замовлення третього повітряного пункту управління (ВзКП). Проект носить назву «Ланка-3С».
Зазначається, що начинка літака надасть можливість доводити накази до наземних і підводних пускових установок в радіусі шести тисяч кілометрів. У жовтні 2020 вперше повідомлялося про плани відновити російські ВзКП. Тоді співрозмовник агентства ТАСС казав, що новинка значно підвищить час бойового чергування повітряного пункту управління в повітрі і збільшить зону охоплення управління військами.

Перекидання військ і бомбадрувальники над морем! США готують відповідь Росії у разі вторгнення в Україну

понеділок, 24 січень 2022, 17:50

США готують варіанти відповіді у разі вторгнення Росії в Україну. Серед них - перекидання військ у сусідні з Україною країни, передають Патріоти України. . Глава Пентагону Ллойд Остін запропонував президенту США Джо Байдену також варіанти пересуванн...

Щось готується? Росія вивела 20 бойових кораблів у Балтійське море

понеділок, 24 січень 2022, 17:44

Російська Федерація проводить чергові морські навчання. 20 кораблів і суден Балтійського флоту вийшли в призначені райони моря для відпрацювання завдань бойової підготовки, передають Патріоти України. "20 бойових кораблів, катерів і суден забезпечення ...