Готуються до ядерної війни: Росіяни будують літак "Судного дня"

Російська Федерація розпочала будівництво «літака Судного дня» - борта для управління військами на випадок ядерної війни на базі нового широкофюзеляжного Іл-96-400М. Про це йдеться в матеріалі РІА «Новости» з посиланням на джерело в оборонно-промисловому комплексі, передають Патріоти України.

Згідно зі словами джерела, російські Повітряно-космічні сили отримають два таких літака. У перспективі можливе також і замовлення третього повітряного пункту управління (ВзКП). Проект носить назву «Ланка-3С».
Зазначається, що начинка літака надасть можливість доводити накази до наземних і підводних пускових установок в радіусі шести тисяч кілометрів. У жовтні 2020 вперше повідомлялося про плани відновити російські ВзКП. Тоді співрозмовник агентства ТАСС казав, що новинка значно підвищить час бойового чергування повітряного пункту управління в повітрі і збільшить зону охоплення управління військами.

​«Ріверайн – 2021»- відстоїмо Дунай від агресора разом: В місті Тульча стартували українсько-румунські маневри ВМС

вівторок, 28 вересень 2021, 22:05

Сьогодні, 28 вересня в місті Тульча, Румунія, в урочистій обстановці було відкрито двосторонні українсько-румунські маневри «Ріверайн – 2021». Захід очолили командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа та командувач Морс...

Наперекір всім ворогам: В небі над окупованим Донецьком літав тактичний безпілотник ЗСУ Bayraktar (фото)

вівторок, 28 вересень 2021, 21:45

Вперше недалеко від лінії бойового зіткнення на Донбасі виконував бойові завдання один з турецьких ударних тактичних безпілотних літальних апаратів Вауraktar ТВ2, які раніше були закуплені для ЗСУ. Про це повідомляє блогер під ніком «Черговий ООС» в св...