Готуються до нових атак: На Донбасі виявили нові укріплення російських окупантів, збудовані під час "хлібного перемир'я", - ОБСЄ

Новые траншеи

"Гібриди" Путіна використовують перемир'я на Донбасі з метою підготовки нових траншей на лінії зіткнення. Про це йдеться в свіжому звіті місії ОБСЄ в Україні. Так, нові оборонні споруди були виявлені поблизу непідконтрольних Україні сіл Зернове, Молодіжне і Петровське на Луганщині, зазначають Патріоти України.
«За доступними СММ даними повітряного спостереження виявлено наявність нової траншеї, що проходить приблизно на 100 м з північного сходу на південний схід, а також розширення існуючої траншеї, що проходить приблизно на 20 м з південного заходу на північний схід, на полігоні на південь від н. п. Зернове», - йдеться в звіті.
Відзначається, що на знімках, зроблених 5 серпня в цьому ж районі, траншеї не було.
Крім того, нова 30-метрова траншея була помічена в 500 м на північний захід від села Молодіжне - вона вела в бік поля з мінометної вогневої позицією.
А 22 серпня поблизу блокпоста збройних формувань на автодорозі C051532 між селами Стила і Петровським спостерігачі бачили "ополченців", які виконували земляні роботи в глибоких траншеях, частково закритих колодами. Там же була виявлена прихована вогнева позиція (приблизно в 20 м на північ від траншеї).
Відзначимо, що російські окупаційні війська, на відміну від українських військових, продовжують ігнорувати «хлібне перемир'я».
Так, 23 серпня найманці тричі обстріляли позиції військових Операції Об'єднаних сил з гранатометів і стрілецької зброї, а з ранку Дня Незалежності України двічі стріляли з протитанкового гранатомета, великокаліберного кулемета і стрілецької зброї. В т.ч. обстріли зафіксовані в районі Мар'їнки і Павлопіль (Донецька область).

"Камені з неба": В окупованій Євпаторії паніка через дефіцит пального і різке зростання цін

четвер, 25 червень 2026, 9:06

В окупованій Євпаторії фіксують панічні настрої серед місцевих жителів на тлі гострого дефіциту пального та різкого зростання цін, передають Патріоти України. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”. За їхніми даними, на низці автозаправок п...

Надпотуга Європи долає наслідки 80-річної політики пацифікації: У Німеччині різко зросла кількість охочих служити в армії

четвер, 25 червень 2026, 8:57

Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...