
Після відступу російських окупантів із Херсона у Маріуполі стрімко збільшилась присутність російських військових і "днрівців". За словами радника міського голови Маріуполя Петра Андрющенка, якщо раніше вони рухались повз місто, то нині прибувають і зупиняються безпосередньо в Маріуполі, передають Патріоти України.
Андрющенко розповів, що окупанти поселяються в порожніх будинках та квартирах маріупольців. Також спостерігається зростання руху військових колон як з технікою, так і з боєкомплектами.
"Щонайменше двічі на день колони в 40-60 вантажівок рухаються з напрямку Мангуш на виїзд в бік Волновахи/Донецька. Також збільшується кількість техніки, що залишається в місті. Частково паркують за звичкою безпосередньо в житлових кварталах, неподалік власного розміщення", - йдеться в повідомленні. Андрющенко зауважив, що після Херсона Маріуполь перетворюється на головний військово-логістичний хаб та тилову базу російських загарбників.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...