Готуються до війни на своїй території: У Росії почали відновлювати радянські бомбосховища, - Bloomberg

У Росії почали непублічно перевіряти та оновлювати бомбосховища, які не використовувалися з радянських часів, інформують Патріоти України.

Як повідомляє Bloomberg із посиланням на власні джерела, які побажали залишитися анонімними, такі процеси відбуваються не лише у прикордонних з Україною регіонах. Співрозмовники видання розповіли, що російські держслужбовці проводять таємні перевірки підвалів та інших захищених об'єктів. Крім того, проводиться ремонт та очищення споруд, які не використовувалися з радянських часів.

Зазначається, що такі інспекції відбуваються в рамках підготовки інфраструктури цивільної оборони на випадок "розширення конфлікту" з Україною.

Bloomberg зазначає, що ця кампанія не оголошена офіційно і не пов'язана з конкретними загрозами або планами використання інфраструктури цивільної оборони. Проте після проведення так званої "часткової" мобілізації в Росії, яка пройшла з бюрократичними помилками, влада РФ нібито не хоче ризикувати щодо інших підготовчих заходів.

Водночас у декількох областях РФ, які розташовані неподалік кордонів України, держслужбовці публічно підтвердили, що проводяться заходи з підготовки бомбосховищ. При цьому, за словами джерел Bloomberg, подібні перевірки проводяться по всій території Росії.

Ворог прагнув але не досяг: Росіяни планували оточити Харків - The Economist

вівторок, 21 травень 2024, 3:25

Початок наступальної операція перенесли на тиждень раніше. Хоча не факт, що до визначених планом 15-16 травня для такого роду удару у росіян все було б готове. Росіяни під час травневого наступу планували частково оточити Харків . Росіяни планували ча...

У Росії проблеми через дефіцит робочої сили: Розвідка Британії вказала на важливий момент

вівторок, 21 травень 2024, 2:35

Росія відчуває дефіцит робочої сили, який стає значною проблемою в деяких секторах. Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у щоденному огляді Міноборони Британії про російсько-українську війну. Британські оглядачі наводять оцінку російського ви...