Готуються до війни? У Білорусі вирішили закупити "похоронні" жетони одразу для 20 тис. військових

Міністерство оборони республіки Білорусь оголосило тендер на закупівлю жетонів для військовослужбовців. Загалом планується закупити 20 тисяч жетонів. Наголошується, що такі жетони можна використовувати для упізнання вбитих. Про це повідомляє Telegram-канал "Білорусь головного мозку" із посиланням на сайт держзакупівель, передають Патріоти України.

У документах сказано, що жетон виготовляється з алюмінієвого сплаву у вигляді прямокутної пластини із закругленими кутами, написом "ВС Білорусі", а також серією, номером та таблицею груп крові та резус-факторів.

Примітно, що такі жетони видаються лише тим, хто слугує за контрактом та офіцерам запасу. При цьому загальна кількість жетонів у тендері втричі перевищує загальну чисельність військовослужбовців, які служать за контрактом збройних сил. "Припускається, що закупівля може здійснюватися з метою заміни старих жетонів. Але не виключено, що диктатор у такий спосіб готує часткову мобілізацію", – пише Telegram-канал.


Зраднику довелося ставити на коліна: У Черкасах облили зеленкою гауляйтера-невдаху - соратника Медведчука

понеділок, 8 серпень 2022, 18:49

У Черкасах активісти облили зеленкою колишнього депутата міськради від забороненої партії ОПЗЖ Олександра Замирайла, який вийшов із СІЗО під заставу в 208 тисяч гривень, куди потрапив у зв'язку з підозрою в підтримці країни-агресора, передають Патріоти...

Будуть гарматним м'ясом: У РФ вербують вчителів у добробати для війни проти України

понеділок, 8 серпень 2022, 18:42

Військовий комісаріат в Ульянівській області РФ набирає викладачів у добровольчі батальйони для війни в Україні. Про це пише російський Telegram-канал Baza, передають Патріоти України. . Як уточнюється, військові країни-агресора вирішили набирати добр...